Aşk Sudan Ağırdır Türkçe Dublaj izle – 2017 Aşın Gücü Filmleri

07-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Aşk Sudan Ağırdır Türkçe Dublaj izle – 2017 Aşın Gücü Filmleri
493

2017 yılın sevilen aşk filmlerinden olan Aşk Sudan Ağırdır Türkçe dublaj izle filmi Romeo ve Juliet sahnelemesinden uyarlanmış bir filmdir. Aşk Sudan Ağırdır izle adlı filmin bütçesi 1.000.000 dolar olarak açıklanmış ve sinemalar da 1.573.836 insan tarafından izlenmiştir.

 

Aşk Sudan Ağırdır 1080p kalitesinde izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Hayatta ailesinin sözünden asla çıkmayan bir delikanlı olan Furry, evden işe ve işten eve gelen bir adamdır. Aile bağları oldukça kuvvetli olan Furry arkadaşları ile takıldığı zaman bile devamlı annesine ve babasına haber verir. Bir gün arkadaşlarının da isteği ile gece kulübüne gitmeye karar verirler. Bu durumu ailesine söyleyen Furry, her ne kadar ailesi istemese de zar zor ikna eder ve arkadaşlarının arasına katılır. Gittikleri gece kulübün de biraz alkol aldıktan sonra kendisini kaybeden bu delikanlı oradaki barmen olarak çalışan kızla uzun bir sohbete girer. Ailesi ile arası hiç iyi olmayan ve rahat ve tek yaşayan bu kızdan oldukça etkilenen Furry telefon numarasını bırakarak bardan ayrılır. Kızın kendisini aramayacağını düşünen bu delikanlı sabah gelen mesaj ile bir anda şok olur. Bardaki kız olduğunu söyleyen kız müsait ise arayacağını yazmıştır. Hemen kızı arayan Furry izinli olan kız ile bir cafe de buluşur. Uzun süren dostluğun arından aralarında bir yakınlaşma olan bu iki insan, aşklarını birbirlerine itiraf ettikten sonra sevgili hayatı yaşamaya başlarlar. Fakat aile yapıları birbirine hiç uymamasından dolayı Furry’nin aklında bazı soru işaretleri vardır. Dövmeli ve biraz erkeksi olan bu kızı ailesi ile nasıl tanıştıracağını düşünmektedir. Aşk Sudan Ağırdır tek parça izle adlı filmin konusu da kızın delikanlının ailesi ile tanışmasıyla başlar. Annesi ve babası tarafından istenmeyen bu kıza deli gibi aşık olan delikanlı hayatında ilk defa ailesini çiğnemeye karar verir. Aldığı bu karar delikanlının hem verdiği en iyi karar ve hem de en yanlış kararı olacaktır.

 

Aşkın gücünün her şeyin üstesinden geldiğini konu alan Aşk Sudan Ağırdır full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isteyenler için Kötü Çocuk adlı yerli aşk filmini de sitemize eklemiş bulunmaktayız. Herkese keyifli seyirler.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.