Arada 2018 Tek Parça Full izle – Yerli Baba Oğul Dramatik İlişkisi

07-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Arada 2018 Tek Parça Full izle – Yerli Baba Oğul Dramatik İlişkisi
241

Türk yapımı dramatik ve macera filmi olarak karşımıza çıkan ve hayallerinin peşinden giden bir delikanlının hayat hikayesinin ele alındığı Arada sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Arada izle adı film sinemalar da özellikle gençler tarafından 1.253.383 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Arada 2018 macera filmi izle

 

Arada tek parça izle adlı bu harika yerli filmimizin konusunu siz değerli izleyicilerimiz için kısaca ele alacak olursak, Ozan adında bir delikanlı babasının müzisyen olmasından dolayı küçüklükten beri büyük bir sanatçı olma hayalleri kurar. En büyük hayali ise California’ya giderek orada bir şirketle anlaşma yapıp müzik albümü çıkarmaktır. Fakat ülkesinde küçük bir müzik merkesinde solistlik yaparak geçimini kazanan bu delikanlı, yılbaşı gününde babası ile yaşadığı bir tartışma sonrasında annesinden helallik alarak kendi ayakları üzerinde durması gerektiğini düşünerek evi terk eder. Kız arkadaşı Lara ile birlikte ayrı bir eve çıkan Ozan, burada hayatının en mutlu zamanlarını geçirmeye başlar. Bir gün müzik kasetleri satan Sibel adında bir arkadaşını ziyarete gittiğinde ise hayatı baştan sona değişecektir. California hayallerinden Sibel’e de bahseden Ozan, Sibel’in California’ya gidecek bir gemiden ve biletlerinden bahsetmesinin ardından hemen kızın yanından ayrılarak kız arkadaşını da yanına alır ve ülke de karaborsaya düşmüş olan bu biletleri bulmak için amansız bir mücadeleye girer. İnternette ve bayi bayi bu biletleri arayan iki sevgili sonunda bu biletlerin bir adamın elinde sadece 2 tane kaldığını öğrenirler. Bunun ardından adamla buluşma yerine gittiklerinde ise biletleri satacak adamın Lara’dan oldukça etkilenmesi sonucun da para yerine kız ile birr gece takılma teklifinden sonra oradan ayrılan iki sevgili hayallerinin bura da bittiğini anlayacaktır. Oğlunun başına gelen bu saygısız olayı duyan baba ise oğlunu böyle bir durumda çaresiz bırakmaya hiç niyeti yoktur. Bu biletleri satan adama ulaşıp elindeki tüm parayı vererek kıza ve oğluna biletleri alan baba doğruca oğlunun bekar evine gidecektir. Babasını biletler ile karşısında gören Ozan ise ne kadar büyük bir haksızlık ettiğini anlayacak ve ikilem arasında kalacaktır. Ozan kız arkadaşı ile California’ya giderek hayallerinin peşinden mi gidecek yok sa kalıp anne ve babasına Lara’yı gelin olarak alıp mütevazi hayatına devam mı edecektir?

 

2018 yılının aile ilişkilerini en iyi anlatan ve bir babanın ne olursa olsun baba olduğunu insanlara anlatan Arada full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Küçük Kahramanlar adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (1)
  1. ExTx 12 Eylül 2018, 21:56 -

    Beyler çıkın da Arada filmini bizde arada izleyelim 😀

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.