Aquaman 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Bilim Kurgu Filmleri

24-08-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Aquaman 2018 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Bilim Kurgu Filmleri
4771

Vahşi insan oğlunun son zamanlarda denizdeki canlılara yaptığı saldırılar sonrasında bir kurtarıcının gelmesi ile saldırılara karşı konulmasını konu alan Aquaman tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Aquaman izle adlı film sinemalar da 5.278.366 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Aquaman full tek part izle

 

Aquaman Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Arthur Curry adında genç bir delikanlı kendisine uzun zaman bir iş bulamadığından dolayı parasız kalmıştır. Sokaklarda yatmaya başlayan bu delikanlı, bir akşam yanına gelen yaşlı bir adam sayesinde hayatı baştan sona değişecektir. Arthur Curry’deki cevheri gören bu yaşlı adam, bu delikanlının gözlerindeki kurtarıcılık iç güdüsünü ilk görüşte anlamıştır. Bir çok araştırmalar yapan ve bu şekilde kurtarıcılar geleceğine inanan adamın tek sıkıntısı, bu delikanlının ne gibi bir durum için kurtarıcı olarak gönderildiğini bulmaktır. Yanına aldığı bu delikanlıya okuduğu kitapların kısa özetini geçen bu adam sonunda delikanlıyı baştan sona denemek ve onun hangi konularda özel yeteneğini bulmaya karar verir. Delikanlıya silah kullanmadan tutun, havasız ortamlara kadar bir çok deney yapan adam, bir türlü Arthur Curry’nin hangi konu da yetenekleri olduğunu anlayamaz. Sonunda bir gün delikanlıyı havuzda suyun altında yüzerken gördüğünde dikkatlice izlemeye başlar. Tam 15 dakika boyunca suyun altından çıkmayan ve çıktığı zaman da hiç bir şey olmamış gibi hareketlerine devam eden bu adamın sonunda yeteneğini bulduğuna inanır. Onu hemen denize götüren ve aynısını tuzlu suda da yapmasını siteyen adam, tam 1 saat boyunca suyun altında nefessiz kaldığını görünce Arthur Curry’nin Aquaman olduğuna inanır. Aquaman, insanlar tarafıdnan katledilen deniz canlıların kurtarıcısı olarak dünyaya geleceği bahsedilen bir kahramandır. Atlantik okyanusunun dibinde bulunan bir milletin de kralı olarak lanse edilen bu adam, sonunda kendisine güveni gelmiş bir savaşçı haline gelir. Kendisine destek çıkan adamı da yanına alarak Atlantik Okyanus’unun derinliklerine daldıklarında ise, balıkların bile bu adama selam vermesi, yaşlı adamın ne kadar doğru bir insanı seçtiğinin kanıtı olacaktır. Sıra insanlar ile savaşmaya geldiğinde ise, insanoğlunun ve balıkçıların en büyük korkulu rüyası haline gelecektir.

 

İnsanların balıklara karşı hayvanca saldırılarını engellemek için dünyaya gönderilen kahramanın savaşlarını konu alan Aquaman full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Zoe adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.