Alfa Kurt 2 Tek Parça 2018 izle – Kurtların Dostu Kahraman Adam Filmi

30-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Alfa Kurt 2 Tek Parça 2018 izle – Kurtların Dostu Kahraman Adam Filmi
3034

İlk filmi vizyona girdikten hemen sonra 2. sinin çekimlerine başlayan yapımcılar, ilk filmin çok tutulmasının ardından serinin 2. filmi olan Alfa Kurt 2 Türkçe dublaj izle adlı filmi piyasaya sürmüşlerdir. Alfa Kurt 2 izle adlı film sinemalar da 23.156.573 kişi tarafından izlenmiş ve bütçes 22.000.000 dolar olarak açıklanmıştır.

 

Alfa Kurt 2 tek part izle

 

Alfa Kurt 2 full hd izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Genç bir adam, kabilesiyle ilk defa ava çıkar. Daha önce ava çıkmamış bu adam aynı zamanda kabilesiyle arkadaşlıkta kurmamıştır. Av için ormana gider ve av sırasında yaralanır. Kurt sürüsünü gören kabile genç adamı ormanda bırakıp şehirlerine kaçarlar. Ancak kurtlar oradaki adama zarar vermez ve onu orda bırakıp giderler. Yaralı bir şekilde ormanda olan adam artık kendisini kaybetme kıvamına gelir. Ölmesi an meselesidir, günlerce aç ve susuz kalmıştır. Sürüsünden ayrılan bir kurt genç adamı olduğu yerden sırtına alarak yaşadığı bölgeye götürür. Kısa bir zaman sonra gözünü açan genç adam kendisinin evinde olmadığını ve bir kurt tarafından yardım edildiğini görür. Bir zaman sonra birbirlerine alışan kurt ve genç adam çok iyi arkadaş olurlar. Ancak ölümcül soğuğun gelmesine çok az kalmıştır. Genç adam kabilesinden hesap sormak ve ailesini görmek için şehrine döner. Döndüğünde ise karşılaştığı manzara onun yıkılmasına sebep olur. Şehrinde çıkan büyük bir yangın sonucunda kabilesi ve ailesi ölmüştür. Şehrinde hiç insan kalmamıştır. Ormana arkadaşı kurtun yanına geri döner fakat arkadaşını bulamaz. Arkadaşı sürüsünü bulmuş ve onların arasına tekrar katılmıştır. Genç adam tek arkadaşınıda kaybedince ne yapacağını bilemez. Ancak kurt, genç adama o kadar fazla düşkündür ki sürüsünden ayrılıp bu gen adamın yanına geri döner. Ölümcül derece de olan soğuk gelmeden önce buradan kurtulmaları gerekiyordur. Bu soğuğa yakalanmamak için bir takım maceralar yaşarlar ve büyük zorluklardan geçerler. Birbirlerine çok güvenen kurt ve genç adam kendilerine ev bulmak için çok uğraşırlar ve başarırlar.

 

Son yılların en iyi hayvan ve insan ilişkisini konu alan Alfa Kurt 2 tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Tanrıdan Gelen adlı duygusal filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (1)
  1. Mesut 13 Ağustos 2018, 01:23 -

    Bayılıyorum bu siteye. Film izlediğim en iyi filmlerden.

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.