3 Vakte Kadar Tek Parça izle – 2018 En Komik Yerli Filmleri

10-09-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
3 Vakte Kadar Tek Parça izle – 2018 En Komik Yerli Filmleri
270

Ünlü Youtuber ve Vine’cilerin çektiği bir komedi aşk filmi olan ve Köksal Baba’nın baş rolünde oynadığı 3 Vakte Kadar tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 TL olarak açıklanmıştır. 3 Vakte Kadar izle adlı film sinemalar da 5.267.375 kişi tarafından izlenmiştir.

 

3 Vakte Kadar 2018 tek part izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Hasan adında genç bir delikanlı yıllardır yaşadığı mahalle de Balım adında bir kızdan son derece hoşlanmaktadır. Bu kızdan yıllarca hoşlanmasına rağmen bir türlü açılamayan ve aşkını içinde yaşayan bu genç, aynı zaman da mahallesinde herkes tarafından çok sevilen Köksal Baba’nın da Balım’dan hoşlandığını öğrenince elini çabuk tutmak ister. Kızın en müsait anını bekleyen Hasan, kızı boş yakaladığı bir yer de koluna girerek kendisine bir şey söylemek istediğini söyler. Köksal Baba’nın kendisinden hoşlandığını ve bu durumuna son derece gıcık olduğunu anlatan Hasan en sonunda karşısındaki güzel kıza aşık olduğunu itiraf eder. Böyle bir itiraf karşısında dona kalan Balım ise delikanlıya düşünmesi gerektiğinş söyleyerek telefon numarasını verir ve oradan ayrılır. Köksal Baba’nın da kendisinden hoşlandığını öğrenen kız mahalleli tarafından çok sevilen bu adama karşı da boş bulunmamaktadır. Fakat boyunun kısa olması ve akli dengesinde bazı sorunlar olmasından dolayı Hasan’ın daha mantıklı bir seçim olacağını düşünür. Hasan’a mesaj atarak teklifini kabl ettiğini söylediğinde ise heyecandan kalbi fırlayacak gibidir. Hayatın da ilk defa bir sevgilisi olan bu kız son derece huzurlu şekilde uyur. Fakat sabah uyandığında Köksal Baba’nın ve Hasan’ın birbirlerine girdiğini duyduğunda korkudan ne yapacağını bilemez. Yanına en yakın arkadaşını da alarak olayın olduğu yere gittiğinde Köksal Baba’nın kanlar içinde yerde yattığını görür. Buna kendisinin neden olduğunu düşünen Balım ise hemen Hasan’a mesaj atar ve görüşmek istediğini söyler. Yüzüne karşı ayrılmak istediğini söyleyeceği sırada Hasan tüm yaşanılan gerçekleri anlattığında aslında ayrılık kararının doğru olmayacağı kanısına varır. 3 Vakte Kadar sansürsüz izle adlı filmde bir kız için mahallenin iki delikanlısının arasında yaşanan olaylar ele alınacaktır.

 

Köksal Baba’nın ilk filmi olarak karşımıza çıkan ve Köksal Baba sevenlerin merakla beklediği 3 Vakte Kadar full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Küçük Kahramanlar adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (1)
  1. EtkiliTweets 12 Eylül 2018, 21:59 -

    Aslında var ya 3 Vakte Kadar filminden sonra ülke de br sürü komedyen olduğunu anladım.

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.