Vincent’ten Sevgilerle izle 2017 full 720p tek part

14-12-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Vincent’ten Sevgilerle izle 2017 full 720p tek part
11207

Resim sanatında başarılı yapıtlara imza atan Hollandalı ünlü ressam Vincent Van Gogh oldukça sıra dışı bir hayata sahipken ölümü de esrarengiz bir şekilde olmuştur. Ünlü ressamın bu gizemli hayatını ve ölümünü yine ressamın kendi yaptığı esrarengiz tabloları ile ele alarak anlatan  Vincent’ten Sevgilerle 2017 filmi oldukça esrarengiz bir içeriğe sahip. Vincent Van Gogh yapmış olduğu tablolar ile resim sanatına adını adeta altın harflerle yazdırmış ve değeri ancak öldükten sonra anlaşılmış bir sanatçıdır. Özellikle teras kafe, ayçiçekleri, yıldızlı gece gibi tablolarına bakınca ilk dikkatleri çeken olağanüstü bir renk uyumunun olmasıdır. Bu uyumun içindeki gizleri esrarengiz bir şekilde anlatan film içine çekiyor insanı.

 

 

vincent’ten sevgilerle türkçe dublaj full izle

 

 

Vincent Van Gogh yaşamıyla adından söz ettirecek kadar sıra dışı bir hayata sahip olmasından dolayı bugüne kadar birçok filme konu olmuştur. Bunlardan bazları Lustfor Life ve Vincent- Theo dur. Bunlara eklenenlerden sonuncusu olan Vincentten sevgilerle filmi diğer filmlerde olduğu gibi ünlü ressamın hayatını öğrenmenin yanı sıra resim sanatı hakkında insanların bilgi sahibi olmasını da sağlıyor. Ayrıca filmde başarılı ressamın hayatı, ressamlık dönemi ve ölümünü yine ressamın kendi yapmış olduğu tablolar ile anlatılmaktadır. Ancak bu filmin diğerlerinden en önemli farkı ise dünya çapında filmin tamamının tablolardan oluştuğu ilk uzun metrajlı ve etkileyici bir film olmasıdır. Ayrıca filmde ünlü ressamın tarzıyla eğitilmiş olan yaklaşık 100 kadar ressamda çalışmıştır. Filmde ünlü ressamın yağlı boyalı resimleri animasyona dönüştürülmüş bir şekilde seyirciye sunuluyor. Ayrıca filmde seyirciye sanatçının yaşadığı dönemin tarihini de yaşatmak adına işlenmiş sahneler bulunuyor. Filmdeki olay örgüsü ise sanatçının ölmeden önce yazdığı 800 den fazla mektup üzerinden yola çıkarak şekilleniyor. Film biyografik bir film olmasına rağmen diğerlerinden oldukça sıradışı olması ile ayrılıyor. Filmde seslendirmeye SaoirseRonan, ChrisO’Dowd, AidanTurner, Douglas Booth, Helen McCrory, JeromeFlynn gibi ünlü isimlerin eşlik etmesi filme ayrı bir hava katıyor. Filmde ünlü ressamın tablolarını animasyon ve seslendirme desteği işlemeleri sayesinde sanatçının o dönemlerde ne hissederek o tabloyu yaptığı ve tabloda ne demek istediğini anlamamıza fırsat sunuluyor.

 

Filmin vizyona giriş tarihi henüz netleşmedi. Ancak fragmanıyla bile oldukça ses getiren filmde en çok etkileyici noktalardan birisi bence Polonyalı ressam ve yönetmen olan DorotaKobiela ile birlikte 2006 yılında Oscar Ödüllü animasyon filmi olan Peter And The Wolf’un yapımcısı olan HughWelchman’ın yönetmenliği üstleniyor olmasından dolayı oldukça etkileyici bir görsele hakim olacağı düşüncesidir. Özellikle resim sanatına ve sanata ilgisi olan herkesin severek izleyeceğini düşündüğüm bu film sayesinde belki de ilk kez bu kadar çok yağlı boya tablosunun şifresini çözme fırsatı ve tablonun gerçekte ne anlatmak istediği bilincine varmış olunacaktır. Film bu özelliği ile eğitici ve öğretici bir özellik taşımaktadır.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.