Unbreakable izle 2001 türkçe dublaj full hd

20-11-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Unbreakable izle 2001 türkçe dublaj full hd
7962

Unbreakable, sıra dışı bir adamın geçirdiği tren kazasından sonra bu garipliğini bütün insanların öğrenmesini anlatan bir filmdir. Kahramanımız bu garipliği çözümlemeye çalışan, sıra dışı şeylere merakı olan bir koleksiyoncu ile karşılaşınca her şey çok daha farklı bir dinamikte seyretmeye başlar. Unbreakable izleyerek hem aksiyonun hem de fantastikliğin kapılarını aralayabilirsiniz.

 

 

 

 

Unbreakable konusu: Dunn çok garip bir adamdır. Doğduğu günden bu yana hiçbir hastalık geçirmemiş, ufacık bir çiziği dahi olmamıştır. Ancak yaşadığı tren kazası durumun enteresanlığını bir kez daha gözler önüne serer. Herkesin öldüğü bu kazada o sağ kurtulmuştur, hem de bir çiziği bile olmadan. Bu durum gazetecilerin oldukça ilgisini çeker. Konusu hemen dikkatinizi çektiyse Unbreakable Türkçe dublaj izleme imkanı sunuyor. Gazetecilerin haberi basmasının üzerine Dunn, dünyanın her köşesinde büyük bir mucize olarak adlandırılmaya başlanıyor. Ancak haberi görenlerin içinde Elitaj Price diğer insanlardan daha farklı bir heyecana kapılıyor. Çünkü çizgi romanlara büyük ilgisi olan bu koleksiyoncu, çizgi romanlarda görmeye alışkın olduğu türden olan bu olayı gerçek hayatta da var olabileceğini görünce bunun nasıl gerçekleştiğini öğrenmek istiyor. Elitaj, Dunn ile bir görüşme ayarlamayı başarıyor ve bunun ardından bu olayın tesadüf mü, yoksa gerçek mi olduğunu tartmaya başlıyor. Dunn’un bu tür olaylardan kurtulmak için geliştirdiği teoriyi Elitaj’a anlatmasıyla aslında ölümsüzlüğün var olup olmadığının bulmaya çalışıyorlar. Sizde Unbreakable full hd izleyerek bu serüvene katılabilirsiniz.

 

 

 

Filmin kadrosunda; Bruce Willis, Samuel L. Jackson, M. Night Shyamalan, Robin Wright, Eamonn Walker yer almaktadır. Yönetmenliğini ise hem filmin senaryosunu yapan, hem de yapımcısı olan aynı zamanda filmin içinde de gördüğümüz M. Night Shyamalan yapıyor. Film toplam 1 saat 46 dakika sürüyor.  Unbreakable izleyerek siz de bu maceraya sürüklenin.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.