Umut Çiftliği Dram Filmi Türkçe Dublaj izle – 2017 Sharon Stone Filmleri

02-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Umut Çiftliği Dram Filmi Türkçe Dublaj izle – 2017 Sharon Stone Filmleri
532

2017 yılında vizyona giren ve dramatik öyküsü ile insanları baştan sona derinden etkileyen Umut Çiftliği Türkçe dublaj izle filminin baş rolünde ünlü oyuncu Sharon Stone bulunmaktadır. Filmin bütçesi yapımcıları tarafından 17.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Sinemalar da ise 13.574.488 insan sayısına ulaşmıştır.

 

Umut Çiftliği tek part izle

 

Filmin konusundan kısaca bahsedecek olursak, hayatlarını at çiftliklerinde yetiştirdikleri atları açık arttırma ile satarak kazanan bir karı kocanın atlar ile olan bağlılığı konu alınmıştır. Birbirlerini sevdikleri kadar kendilerine ekmek parası kazandıran atları da oldukça seven bu karı koca sabahtan akşama kadar at çiftliğinde atlarıyla ilgilenmektedirler. Yetiştirdikleri safkan atları büyük paralara satan bu karı kocanun durumunun oldukça iyi olmasına rağmen atlardan vaz geçemiyor olmaları ise içlerinde ki at sevgisinin bir göstergesidir. Hastalanan bir atları olduğu zaman iyileşene kadar başından bekleyen ve adeta bebekleriymiş gibi atlara bakan bu karı kocanın başına beklenmedik bir felaket gelir. Bir sabah çiftliklerine geldiklerinde yangın çıktığını görürler. Yangının arasına korkusuzca dalan bu karı kocanın amaçları atlarını oralardan sağ salim çıkarmaktır. Fakat sabaha karşı başlayan yangın atların bir çoğunun telef olmasına neden olur. Yangının nasıl başladığını ve ya kimler tarafından çıkarıldığını araştırmaya karar veren bu karı koca ulaştıkları bilgiler sonrasında büyük şok yaşayacaklardır.  Umut Çiftliği full hd izle adlı filmde atlarına adeta bebek gibi bakan ve onların telef olmasından sonra olayın peşini bırakmayan bu at sever insanların duygu ve dram dolu hikayesine tanıklık edeceksiniz.

 

2017 yılının at severler tarafından en çok izlenen filmi olarak karşımıza çıkan Umut Çiftliği tek parça izle filmini hd kalite de ve 720p olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Rüzgar adlı Türk dram filmine de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.