Tuhaf Sihir izle 2015 animasyon filmleri full hd

18-05-2016
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Tuhaf Sihir izle 2015 animasyon filmleri full hd
375

Tuhaf Sihir izle Enteresan bir peri masalı hikayesinden yola çıkarak hazırlanan film müzikal – animasyon türlerini bünyesine alıp Bir Yaz Gecesi Rüyası’nın modernleştirilmiş olarak yeniden beyaz perdeye aktarılmış hali olarak değerlendiriliyor. Yönetmen koltuğunda Gary Rydstom’un oturduğu film, 99 dakikalık bir animasyon filmi. Filmin karakterlerine Evan Rachel Wood, Elijah Kelly, Kristin Chenoweth gibi bir çok ünlü isim sesi ile hayat vermiş.

 

Özellikle filmin içerisindeki müzikal coşkunun tını ve midi gibi düşük sesli müziklerin yer aldığı ve belirli bir peri masalına değinen bu harika animasyonda, duygusal ve komedi standartları ön plana çıkarılmış. Karakterler ve kahramanlar en tatlı halleri ile en ön safta yer alırken sevimlilikleri de dikkatlerden kaçmıyor. Gerek çocukların kendi kendilerine izleyebilecekleri bir yapıya, gerekse aile meclisinin toplanarak bir arada hiç sıkılmadan ve keyifle izleyebilecekleri bir kalıba bürünmüş, izleyicilere iyi bir hitap tarzı sunmuş bir film Tuhaf Sihir türkçe dublaj full izle sizi mest edecek. Elfler, bataklık kralı,aşık canavarlar bu sevimli yaratıklardan sadece bir kaçı. Film boyunca verilmek istenen mesaj apaçık ortada. Aşk her şeyi yener. Bazıları için bu mesaj biraz basit olabilir ama daha fazla gülmek için çokta farklı bir neden aramaya gerek yok bence. Sonuç olarak bu film çocuklar için çekilmiş. Böyle benzersiz animasyon karakterlerini oluşturmak için nasıl bir teknolojiden yararlandıklarından tam olarak emin değilim ama ortaya çıkan iş mükemmel. Bence harika yapılmış bir çok işi bir arada görebilmek için kendinize bir iyilik yapın ve TUHAF SİHİR’i izleyin. 2 Ekim de ülkemizde gösterime girecek olan film şimdiden merakla beklenenler arasında yerini almış bulunuyor. Aşıklar, kalp kırıklıkları, savaşçı rüzgarlar, kara aşk iksirleri ve daha neler neler… Film gösterime girdiği ülkelerde hem eleştirmenler hem de halktan geçer not aldı.

 

Bu ufaklıklara doyamayacaksınız çok gülüp eğlenecek hatta tekrar izlemek isteyeceksiniz. Çizgi karakterlerin çocuğu çocuklarınıza yabancı değil aslında her ufaklığın hayal gücünden bir parça alınarak yapılmış sanki. Onlar maceradan maceraya atılacak siz koltuklarınızda heyecanlanacak çocuklarınız hayranlıkla izleyecek.Onlar küçük insanlar ve dünyaları da bizimkine benziyor küçük bir farkla onlar sihir ve doğa üstü olayların içindeler ve yaşam mücadeleleri orada da aynı. İyi olanlar kötülere karşı savaşıyor.TUHAF SİHİR sizlerle.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.