Thumper izle 2017 tek part full hd

30-01-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Thumper izle 2017 tek part full hd
2485

Thumper

Katil anlamına geldiği söylenen Thumper 2016 yılının filmleri arasında yer aldı. Küçük kasabalara gelen yabancıların hikayelerinin anlatıldığı bir film olarak başlayan Thumper 2017 full hd izle meraklıları için başta biraz sabır istiyor. Sonrasında oyuncular Pablo Schreiber, Lena Headey, Eliza Taylor ve Ben Feldman ellerinden geleni yapıp filmi ayakta tutuyorlar. Yönetmenliğini Jordan Ross’ın üstlendiği film dediğimiz gibi, kasabaya yeni gelen, isyankar ruhlu kızın hikayesini anlatmaya başlıyor. Bir sır saklamakta olduğu anlaşılan kızın öyküsü biraz biraz Ejderha Dövmeli Kızı da anımsatıyor.

 

 

thumper full hd izle

 

 

Düşük gelirli mahallelerde yaşayan, uyuşturucu batağındaki gençlerin şiddet dolu hayatı her zaman için filmlere konu olmuştur. Bizim kızımız da gelişiyle bazı ilişkileri bozmuş oluyor. Thumper 2017 izlemeyi sürdürenler sonrasında bu düşük gelirli insanların hayat hikayelerini öğrenip kişiliklerini de fark ediyorlar. Örneğin “ Sadece köpek gibi hissetmekten nefret ediyorum” diyen kahramanlar tanıyoruz.

 

 

Bunlar yer altı dünyasını anlatan cesur filmler olarak tanımlanabilirler. Ama seyircilerin, ki bu grup içinde ABD’li seyirciler de var, bazı yorumları fazla olumlu değil. Karakterleri sevmedik, hepsi yanlış kararlar verdi, bu filmi bir ay sonra unuturum diyen yorumlar göze çarpıyor. Gene de güncel film listesini takip etmek istiyorsanız, suç filmi olarak tanımlanan seyirlik çeşidini tercih ediyorsanız Thumper 2017 izlemek uygun bir seçenek olacaktır. Bu filmin katil anlamına gelen ismine bakıp gerilim filmi olduğunu düşünmeyin.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.