The Wolf of Wall Street – Para Avcısı (2014) Türkçe Dublaj Full HD izle

13-07-2015
Sorun Bildir

Film Bilgileri
The Wolf of Wall Street – Para Avcısı (2014) Türkçe Dublaj Full HD izle
2098

Para Avcısı izle 2014 yapımı şimdiden kült filmler arasına girmiş kaliteli bir yapım. Martin Scorsese’nin yeni gangster filmi “Para Avcısı’nın bir sahnesinde karakterlerden biri jambon yerken neredeyse boğuluyor ve jambonun tarafını tutmaktan alamıyor kendini insan.” Washington Post. İşte bu sözlerle dünya basınında övülen Para Avcısı, belki de resmi olmayan bir üçlemenin gayri meşru son çocuğu olarak Sıkı Dostlar ve Casino ile karşılaştırılmayı hak ediyor. Tabii ki film Scorsese’nin bu şaheserleri aracılığıyla bildiğimiz organize suç dünyasını takip etmiyor. Fakat Ronald Reagan’ın başkanlığı sırasında yarattığı ‘Reaganomics’ temelli olup, 80’li yıllardan beri Wall Street’in Amerikalıların cebinden en büyük mafya organizasyonunun bile çalabileceğinin yüzlerce katını yaptığı günümüzde, açgözlülüğü dinleri ilan eden bankerlerin ve brokarların günümüz pop-kültürünün gangsterleri olarak gösterilmesine şaşırmamak lazım.

 

para-avcısı-the-wolf-of-wall-street-izle
Para Avcısı full hd izle, Yuppie kültürünün yükseldiği son otuz yıl boyunca bir sürü film kapitalist bir finansal sistemde kontrolsüz büyüyen açgözlülüğün sonuçları hakkında kendi duygusal yaklaşımlarını sundu. Öfke (Kapitalizm: Bir Aşk Hikâyesi), hor görme (Inside Job), ahlaki didaktizm (Wall Street) ve hatta gıpta (Boiler Room) gibi… Scorsese’nin yaklaşımı, gösterdiği enerji bakımından diğer örneklerin ötesinde bir yer ediniyor çünkü tematik olarak acıma ve nefret arasında gidip geliyor. Para Avcısı, Scorsese’nin ruhsallık yüklü filmleri The Last Temptation of Christ ve Kundun kadar tutkulu neredeyse, fakat o filmlerin aksine karakterlerine sevgi değil, nefret ile bakıyor. Para Avcısı türkçe dublaj izle bu anlamda Scorsese’un tarz değiştirdiği bir film. Sıkıysa Yakala filminde ünlü bir dolandırıcının hayatını canlandıran oyuncu bu filmde yine sağlam bir dolandırıcılık hikayesine imza atıyor. Izleyenin sıkılmayacağı tarzda bir film ile karşınızdayız.
İlginçtir ki hedonistik, uyuşturucu, alkol, seks ve en önemlisi para bağımlısı milyoner broker Jordan Belfort (Leonardo DiCaprio) dördüncü duvarı kırarak parası, seksi eşi ve pahalı evi hakkında bize ne kadar övünse ona o kadar daha az gıpta ettim. İlk bakışta Para Avcısı, Wall Street yaşam biçimini bu kadar aşırı bir bakışla aktardığı için hiciv türüne oturuyor gibi. Fakat hicivde genelde bir özne abartılarak o öznenin negatif tarafları gösterilir. Para Avcısı, ana karakterin sapkınlıklarını filtresiz aktaran, seyirciye zorla mesaj yedirmekten kaçınan bir film. Bu yüzden gösterdiği yaşam stilini onayladığını savunanlar da var. Kanımca ahlakınız ve öncelikleriniz neyse Jordan Belfort o gözlerle bakacaksınız. Filmi kapatan uzun plan bile bu konuda iki saatlik filmlerin kuramadığı tezi beş saniyede yaratıyor. The Wolf of Wall Street izle filmi sizi bir saniye bile sıkmayacak filmlerden bu kaliteli filmi sitemizde tek part full hd halinde izleyebilirsiniz. En kaliteli filmlerin adresi fullhdfilmizledim.net iyi seyirler diler…

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (1)
  1. deryoş 16 Temmuz 2015, 13:07 -

    Çok karizma bir aktör bu Leonardo. Çok seviyorum kendsini. Bu filmde de efsane bir rol kesmiş. Filmin senaryosu da gayet başarılı bence. Alkışlıyorum bu güzel filmi. Tabi admin sanada teşekkür ederim.

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.