The Suicide Theory – (2014) Full HD izle

11-11-2015
Sorun Bildir

Film Bilgileri
The Suicide Theory – (2014) Full HD izle
301

The Suicide Theory

Dru Brown yine harika işlere imza atarak The Suicide Theory izle filmini ortaya koymuş. Adının imzasını taşıyan, yönetmenliğini üstlendiği bu filmin başarıya ulaşmasını ve vizyonda uzun süre kalmasını sağlayan Dru Brown, ilginç bir senaryoyu, yönetmenliğindeki başarıyı da katarak izleyici ile buluşturmuş. Film dram severlerin bir hayli ilgisini çekmiş ve gişede başarıyı yakalamış bir filmdir. Bu nedenle de hala tavsiye edilen ve sevilerek izlenen film arşivleri arasında yerini kolaylıkla almıştır. Bu filmin izleyicileri, kaderin varlığına bir kez daha inanabilir filmi izledikten sonra.

 

 

the-suicide-theory-izle

 

 

The Suicide Theory full hd izle filmin intihar etmek isteyen bir adamın hikayesi yer alıyor. Percival adındaki baş kahraman, yaşadığı olaylar sebebiyle dağınık bir ruh haline sahip. Kişilik bozukluğu yaşayan Percival, yaşadığı travmatik durum nedeniyle de kendini öldürmesi için bir kiralık katil tutuyor. Psikolojisi bir hayli bozuk olan Percival kendisinin ansızın habersizce öldürülmesini emrediyor. Kiralık katil ise Percival’i an be an takip etmeye başlıyor, onun peşine düşüyor. Hiç beklemediği bir anı kollayarak farklı bir şekilde ölümüne sebep olmak istiyor fakat Percival gözlerini hastanede açıyor. Ölmediğini gören zavallı adam bir süre hastanede kaldıktan sonra tekrar eski hayatına geri dönüyor ve kiralık katilinin onu ansızın öldürmesini bekliyor. Kiralık katil ikinci, üçüncü ve dördüncü denemelerinde de başarısız oluyor ve Percival bir şekilde hayatta kalmayı başarıyor. Psikolojik yanı da bulunan filmin oldukça etkileyici bir senaryosu var. İnsan psikolojisinin ele alınmasıyla dram sahnelerinin birleştirilmesi, filme oldukça farklı bir hava katmış. Tesadüfler zinciriyle birleşen senaryoda izleyiciyi filme kilitleyen bir gizem var. Sürekli hareket içeren filmde “Percival ne zaman ölecek?” sorusunu izleyici kendisine daima soruyor. Bu nedenle de izleyicinin filmi izlerken algısı daima açık. Merak uyandıran ilginç bir dram türüyle bu filmde karşılaşacaksınız.

 

 

Filmde dikkat çeken oyuncular, Steve Mouzakis, Leon Cain, Matthew Scully, Todd Levi ve Nicholas G. Cooper’dır. 2014 Yılında vizyona giren film bir Avustralya klasiği sayılabilir. İzleyicilerin adeta hüzünleneceği ve göz yaşlarına hakim olamayacağı The Suicide Theory türkçe dublaj izle filmi uzun süre konuşulmaya devam edeceğe benziyor.

 

 

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.