The Gallows – Darağacı (2015) Full HD izle

09-11-2015
Sorun Bildir

Film Bilgileri
The Gallows – Darağacı (2015) Full HD izle
266

The Gallows

Özellikle eski yapım filmlere ilgi duyanların severek izleyeceği bir film olan The Gallows izle, Fransız yapımı bir filmdir. Fransız yapımı filmlerde daha çok aşk hikayeleri yer almaktadır. Aslında The Gallows’ta da benzer bir hikaye söz konusudur ancak olaylar farklı bir olay örgüsüne dayandırılarak anlatılmış, film ilgi çekici bir boyuta ulaşmıştır. Türkçe adıyla İdam Sehpası olarak geçen filmde, aşk, ihtiras, suç ve suçun çekilecek olan cezası yaşanan tesadüfi olaylarla anlatılmıştır. Eski yapım olmasına rağmen gerek görsel gerek ses efektleriyle çekildiği tarihe göre oldukça üst düzey bir gösterimi olan filmin o yıllardan bu yana hala eskimeden izlenilmesine olanak sağlayan pek çok farklı unsuru barındırmaktadır.

 

the-gallows-daragacı-izle

 

The Gallows 1958 yılının Ocak ayının 29’unda gösterime girmiştir. 2015 yılında olmamıza ve aradan onca sene geçmesine rağmen hala geçerliliğini koruyan nadir filmler arasında yer alan The Gallows, hala izleyicisiyle internet ortamında buluşmayı başarmaktadır. Tür olarak dram, gerilim ve aksiyonu içinde barındıran filmin, farklı türleri içinde barındırıyor olması ilgi çekiciliğini de arttırmıştır. Seyircisiyle birlikte bugünlere kadar hala ismini yaşatmaktadır. The Gallows türkçe dublaj izle filminde bugünlerde pek rastlamadığımız bir konu bulunmaktadır. Senaristleri Louıs Malle ve Roger Nimier, patronunun karısına aşık olan bir iş adamının hayatını ele almışlardır. Filmin yönetmeni de senaristle aynı kişidir yani Louis Malle’dir. Filmde patronunun karısına aşık olan iş adamı, patronunu bu aşka bir engel olarak görmektedir. Bu nedenle amacı onu ortadan kaldırmaktır. Aslında amacına kolayca ulaşır. Çok güzel bir plan yaparak patronunu öldürür ve arkasında hiç iz bırakmadığını düşünür. Ancak olaylar tam da yoluna girmişken, hiç beklemediği bir şeyle karşılaşır. Ölüm olayına intihar süsü vermek istemiştir. Ancak küçücük bir noktada hata yapmasıyla, bu cinayetin su yüzüne çıkmasına olanak sağlayacak olaylar döngüsüyle karşı karşıya kalır. Bu noktadan sonra kendisini kurtarma çabasına girer.

 

 

Filmde farklı bir senaryo olması, gerilimin de hat safhada olmasıyla birlikte heyecan yaratan bir filmin ortaya çıkması da kaçınılmaz olmuştur. The Gallows full hd izle bu sayede 1958 yılından bu yana sevilerek izlenen bir film klasiği halini almayı başarmıştır.

 

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.