The Adventurers izle 2017 aksiyon filmleri full hd

03-03-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
The Adventurers izle 2017 aksiyon filmleri full hd
2523

The Adventurers (2017)

Adından bile belli olan filmler vardır; 2017 yılı yapımı olan The Adventures –  Maceracılar da daha baştan size bir aksiyon hikayesi sunmayı vaat ediyor. Yönetmen Stephen Fung ve oyuncular Andy Lau ile Jean Reno olunca bunun kaliteli bir film olacağını da anlıyorsunuz. Özellikle Jean Reno’yu zaten bir sürü iyi filmden tanıyoruz. Dünya çapında soygunlar gerçekleştiren ve hiç yakalanmayan hırsızlar hayatlarının vurgununu Cannes şehrinde yapmak için yeniden bir araya gelirler. Fakat bu kez peşlerine usta Fransız bir dedektif düşecektir. Bu yüzden onlar da işlerini çok daha ustalıkla yapmak zorundadırlar. The Adventurers full hd izle formatı bu maceraya katılmanızı sağlayacak.

 

 

the adventurers tek part izle

 

 

Seyircilerden gelen yorumlar filmin heyecan dolu olduğunu anlatıyor. Zaten afişine baktığınız zaman bile bu hareketi hissedebiliyorsunuz. Seyirciler ayrıca görüntü kalitesi üzerine de olumlu görüş bildiriyorlar. The Adventurers izle demenizdeki esas etkenlerden biri Jean Reno’nun adı olacak.

 

 

Sevginin Gücü (Leon) gibi duygusal bir eserden hatırladığımız Reno, Da Vinci’nin Şifresi gibi herkesin bildiği filmlerde de oynadı. Jean Christophe Grange’ın beyazperdeye aktarılan kanlı bıçaklı polisiye hikayelerinde bile onu gördük. Her role uyuyor dedirten bir yüzü ve kabiliyeti var. Wasabi ve Çılgın Konuklar filmlerindeyse komedinin bile hakkından geldiğini ispatlamıştı. Maceracılar onun için çok daha biçilmiş kaftan oluyor. Biz de iyi bir film daha izlemiş oluyoruz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.