Teksas Katliamı 4 izle 2017 full hd korku filmleri

24-12-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Teksas Katliamı 4 izle 2017 full hd korku filmleri
10470

 

2017 yılı ABD yapımı olan, yaklaşık 1 saat 30 dakikalık uzun metrajlı korku ve gerilim filmidir. Leatherface 2017 Türkçe alyazılı izle yazıp bu müthiş maceralı ve korku dolu anlarla dolu filmi izleyebilirsiniz. Filmin yönetmenliği, Alexandre Bustillo ve Julien Maury tarafından yapılmıştır. Filmi 14 Eylül 2017 tarihinde gösterime girmiştir. Başrolü Stephen Dorff, Lili Taylor, Finn Jones, Nicole Andrews, Velizar Binev oynamıştır.

 

 

Leatherface full hd izle

 

Türkçe adı deri yüz anlamına gelen filmi Leatherface 2017 izle yazarak birçok internet sitesinden izleme olanağı bulabilirsiniz. Teksas katliamının başarılı karakteri Lfc nin gençlik yıllarında yaptıklarından yola çıkılarak oluşturulmuş bir konusu var. Leatherface karakteri bir akıl hastanesinde yatmaktadır. Burada onunla birlikte yatan üç adet mahkûmu da yanına alarak birlikte akıl hastanesinden kaçarlar. Macera buradan itibaren başlamaktadır. Çünkü kaçarken yanlarına akıl hastanesinde görevli bir hemşireyi de alırlar. Leatherface 2017 izle şeklinde arama motorlarında arayabileceğiniz bu müthiş korku ve gerilim filminin ana karakteri Leatherface’in amacı kendisinin mahkûm olmasını sağlayan avukattan en acı şekilde intikam almaktır. Bir gencin bu denli psikolojik olarak sorunlu hale gelmesinde etkili olan olaylar zinciri, bu gencin acımasız bir seri katil oluşunun altında yatanları konu alan gerilim filmi korku filmi sevenlerin en çok tercih ettiği tarzdır.

 

 

Korkunç kaçış planlarını hayata geçirmeyi başaran ana karakterin hastaneden çıktıktan sonra yaşadıklarını hiç kimsenin reel hayatta yaşamak isteyeceğini düşünemeyiz bile. Bu tarz olayların Leatherface 2017 Türkçe alt yazılı izle yazarak izleme olanağı bulduğunuz bu tarz filmlerden öte olmadığını bilmek de ayrıca insanın içini rahatlatmaktadır.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.