Sürpriz Damatlar Türkçe Altyazılı Tek Part izle (2014)

05-09-2015
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Sürpriz Damatlar Türkçe Altyazılı Tek Part izle (2014)
1171

Fransız yapımı olan filmlere son yıllarda rağbet oldukça artmıştır. Bu nedenle seyredildikçe keyifli bir hal almaya başlayan Sürpriz damatlar izle filmi görülmeye değer filmler arasında yerini almıştır. Fransız yapımı olan bu film en iyi komedi filmleri arasında yer almaya aday bir filmdir. Fransa da gösterim tarihi nisan ayı olan film, dünya sinemalarına 22 ağustos 2014 tarihi ile vizyon yapacaktır. Oyuncu kadrosunda zengin isimler bulunuyor. Bunlardan Chiristian Clavier, Chantal Lauby, Ary Abittan en önemli isimlerdendir. Bu oyuncular Fransız sinemasına dair tüm güzel filmlerde yer almış ünlü oyunculardır. Filmin türü komedi olsa da filmde romantik sahnelerin yoğunluğu nedeni ile duygusal bir film de denilebilir. Bu güzel filme yönetmenlik yapan Philippe de Chauveron’ da Fransa da birçok filme yönetmenlik yapmıştır. Filmin aynı zamanda senaristi de olan yönetmen, bu filmi ile izleyenleri büyüleyecek gibi görünüyor. Filmin süresi ise 1 saat 37 dakika olarak karşımıza çıkıyor.

 

Sürpriz damatlar full hd izle, konusu ile yaratıcı filmler arasında yerini almaktadır. Claude ve Marie Verneuil çifti yaşamları boyunca geleneklerine bağlı kalmış bir ailedir. Bunun için kendi kızlarını da bu şekilde yetiştirmek istemişlerdir. Yetiştirme tarzları da Katolik bir aileye yakışacak düzeyde ve Fransız kültürünü benimsetecek şekildedir. Aynı zamanda bu anne baba dört kız çocuk sahibidir. Daha çok küçük yaşlardan itibaren ailesine ve çocuklarına bağlı bir birey olarak yetiştirdikleri kızları, büyüdükçe çok güzel olan dört kız halini almışlardır. Aynı zamanda bu kızlar çok farklı bir çevrede insanlarla tanışacaklardır. Bunların hepsi de ayrı ayrı hayatlar kuracak ve farklı insanlar ile evlenmek isteyeceklerdir. Verneuil çiftinin yaşmaları boyunca istedikleri tek şey kızlarını kendi kültürlerinden birileri ile evlendirmektir. Ancak bu istekleri öyle kolay olacak bir istek değildir. Bu Katolik Fransız ailesi kızlarının getirdikleri damatlar ile şaşkına döneceklerdir. İlk olarak büyük kızları bir Müslüman ile evlenmek isteyecektir. Bunun şaşkınlığını daha üzerinden atamayan aile bir de ikinci kızlarının bir Yahudi ile hayatını birleştirmek istediğini öğrenecektir. Daha sonrasında ise bu iki kızını üçüncü kızları takip edecek ve oda bir Çinli ile evlenmek istemektedir. Bunların yanı sıra bir de en küçük kızları vardır. Ondan da yine böyle bir şok beklerken, içlerini ferahlatan kişi bu küçük kızları olacaktır. Daha sonrasında ise bu kızlarının sevdiği kişi olan Charles ile bir akşam yemeği düzenleyeceklerdir. Ancak yemeğe gelecek olan adamı görünce o kadar şaşıracaklardır ki hiç beklenmedik bir tepki vereceklerdir. Gelen adam Afrika kökenli bir Katolik’ tir. Bunun üzerine aile kesin olarak bu düğünleri sabote etmek isteyecektir. Bunun içinde her türlü yolu deneyen baba ilk olarak son kızlarının evlenmek istemesi üzerine düğünü engellemeye çalışacaktır. Bunu yaparken yanında bir müttefik bulacaktır. Damadın babası da bu düğünü istemediği için gelinin babasına yardım edecektir. Bu sahneler ise filmin en komik anlarına sizleri şahit edecektir.

 

Sürpriz damatlar tek part izle, yönetmeninin yaptığı bir açıklamada bu konuda bir filmi neden çektiğini açıklamaktadır. Filmin yönetmeni olan Philippe de Chauveron, Fransız tarihine bakıldığında tüm ırkların genellemesinde Fransızlar kadar farklı kültürlerde olan kişiler ile evlenme yoktur. Bu araştırmayı öğrenen yönetmen de hemen böyle bir film çekme kararı almıştır. Film için yapılan yorumlarda insanî duygularla yoğrulmuş farklı bir film yorumu yapılmaktadır.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.