Süper Baba – Delivery izle Full HD Türkçe Dublaj (2014)

27-04-2015
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Süper Baba – Delivery izle Full HD Türkçe Dublaj (2014)
1326

2014 Ağustos ayında vizyona girmiş filmler arasında en dikkat çekici olan Süper Baba izle’dir. Yönetmenliğini Ken Scott’un yaptığı komedi türündeki yapıt oldukça ses getireceğe benziyor. Özellikle babalık duygusunun komik bir şekilde ele alındığı filmde komik sahnelerin yanında duygusal betimlemelerde yer almaktadır. Film kanada yapımı Starbuck filminin yeniden çevrilmiş versiyonudur. Filmin orijinal versiyonu olan starbuck’un da yönetmenliğini yapan Ken Scott yine yönetmen koltuğundadır. Filmin yapımcısı ise avanak dükkânı, ölüm ve Amerikan büyüsü gibi filmlerinde yapımcısı olan Andre Rouleau’dur. Oldukça etkili sahnelere ve efektlere sahip olan filmin oyuncu kadrosu ise oldukça kalitelidir. Başrolünde genç çıraklar, gözüm üzerinde, bahse var mısın gibi filmlerle dikkat çeken Vince Vaughn vardır. Chris Pratt, Cobie Smulders, Jack Reynor, Britt Robertson gibi usta oyuncularda filmde rol almışlardır. Newyork’ta çekilen filmin konusu ise oldukça ilginçtir.

 

Süper Baba Türkçe Dublaj izle ana karakteri David Wozniak’tır. Hiçbir işe yaramaz, hiçbir şeyden anlamayan, boş gezen tam bir başarısızlık abidesi olan bir karakter olarak karşımıza çıkan David, ailesine oldukça bağlı olan David ailesinin ihtiyacı olan parayı bulabilmek, ailesinin hayallerini gerçeğe dönüştürmek amacıyla 20 yıl önce sperm bankasına bağış yapmıştır. 20 önce bağışladığı spermlerden 533 adet çocuk sahibi olduğunu öğrenmesinin ardından başına gelen olayların anlatıldığı film sürükleyiciliği ve birbirini tamamlayan müthiş sahneleri ile ilk dakikasından son dakikasına müthiş zaman geçireceğiniz harika film olarak göze çarpıyor. David’in başına gelen trajik komik olaylar bazen duygusal bazen de dramatik sahnelerle izleyiciye aktarılıyor. O dönemde bağışladığı 693 spermden tam 533 adet çocuğun biyolojik babası olduğunu öğrenmiştir. Tüm bu kargaşanın içinde bir de çete ile başa belâya giren David borçlu olduğu kişiler tarafından tehdit edilmektedir. Olaylar bununla da sınırlı kalmaz ve aynı dönemde bebek beklediği kız arkadaşı tarafından da sorumsuz olduğu gerekçesiyle terk edilen David’in hayatı bir diğer gerçeği öğrenmesi ile alt-üst olur. Babası olduğu çocuklardan 142 tanesi biyolojik babalarının kim olduğunu bulmak için dava açtıklarında ise David’in hayatı tam anlamıyla alt üst olur. Delivery man Full HD izle gerçek kimliğini açıklayıp açıklamama konusunda karar almaya çalışırken hem kendisini hem de babalık kavramını sorgulamaya başlar. Bir karar almak zorunda olan David çocuklarını arasına katılıp onları tanımak ister, fakat bu seferde gerçek kimliği ile mi yoksa gerçeği açıklamadan mı aralarına katılması gerektiğine karar veremez. Babalık konusunda hiçbir fikri olmayan David babalık kavramını anlamak için manevî bir yolcuğa çıkar işte bu noktada müthiş olaylar ve komedi resitali sizi beklemektir. Aileniz ile birlikte başından sonuna kadar müthiş dakikalar geçireceğiniz harika bir film sizi beklemektedir.

 

Amerika’da 2013 yılında vizyona giren film Türkiye’de 29 ağustos 2014 tarihinde izleyiciler ile buluşacaktır. Başarılı komedi filmleri ile dikkat çeken yönetmen Ken Scott yine aynı başarıyı yakalayacağa benziyor. Müthiş bir senaryoya sahip filmde oldukça etkileyici sahneler vardır. Filmin ana konusunun babalık karakteri üzerine kurulması ve bu duygunun komik sahnelerle bir araya getirilmesi neticesinde hem duygusal sahneler ortaya çıkmış hem de komedinin en güzel sahneleri ortaya konmuştur. Delivery man izle abartılı olmayan bütçesine rağmen tüm dünyada büyük beğeni toplamasının en büyük faktörlerinden bir tanesine kuşkusuz filmin yönetmeni Ken Scott’un payı oldukça büyüktür. Benzer bir senaryoya sahip Starbuck filminden sonra aynı senaryoya sahip bir film çekmek riskli bir iş gibi görünse de usta yönetmen bu işin altından başarılı bir şekilde kalkmış ve milyonlarca izleyiciden tam not almıştır.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (2)
  1. murii 13 Mayıs 2015, 17:17 -

    Süper Baba filmi yoksa bizim eskilerden seyrettiğimiz süper baba mı? Ya hakkaten o film neydi arkadaş ya. Bir zamanlar çılgınlar gibi seyrediyordum. Herkes hevesle ekran başına oturuyordu bir zamanlar be 🙂

  2. neco 10 Ağustos 2015, 11:09 -

    Eğlenceliydi. Severek seyrettim. Tavsiye ederim.

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.