Suburbicon izle 2017 tek part 720p full hd

08-12-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Suburbicon izle 2017 tek part 720p full hd
20539

Yönetmen kadrosunda George Clooney gibi tecrübeli bir oyuncunun bulunduğu Suburbicon izle filmi ABD yapımı filmler arasında yerini almayı başardı. Özellikle izlenebilirliği oldukça yüksek olan bu filmde şu oyuncular rol alıyor. Matt Damon, Julianne Moore, Oscar Isaac, Josh Brolin. Başrollerini bu 3 kişinin oynadığı film oldukça ilgi çekici bir konuya sahip ve senaristliğini Joel Coen ile Ethan Coen kardeşler üstleniyor.. Polisiye, komedi ve dram türünde hazırlanan ve 1 saat 45 dakika olan film 8 Aralık 2017 tarihinde izleyicisi ile buluşacak.

 

 

suburbicon full hd tek part izle

 

 

Gardner Lodge oldukça sakin insanların ve sıradan hayatların yaşandığı güzel bir banliyöde yaşıyor. Lodge ailesinin bulunduğu bölge aile kurmak ve aile ile yaşamak için en ideal bölge olarak görülüyor. Ancak bu banliyönün arka sokaklarında ayrı bir dünya bulunuyor. Kendisi de sakin bir karaktere sahip olan Gardner Lodge mahallesinin bu bilinmeyen yüzünü keşfetmeye çıkıyor. Mahallenin bu bilinmeyen bölgelerinde ihanet, şiddet ve aldatma üzerine kurulu gizli alanlar bulunuyor. Sakin bir hayatı varken bu bölgeleri keşfeden Gardner sanki yıllardır bu hayatın içerisindeymiş gibi kısa süre içerisinde bu gizli dünyaya ayak uyduruyor. Bir gün bu alanları keşfetmeye çıkan Gardner istemeden katil oluyor ve bir kere tadını aldığı için ister istemez bazı olaylar sebebi ile bu karışık olaylara karışıyor. Diğer yandan ise mahallenin bu karanlık yüzü Gardner ile birlikte gün yüzüne çıkmaya başlıyor ve mahalle ayaklanıyor. Tüm kötülüklerin yaşandığı ortam artık gündüz vakitlerinde de yaşanmaya başlandığı için polis tarafından bölge kontrol altına alınmaya çalışılıyor. Gerçek yaşamdan alınan fikirlerle Suburbicon full hd izle filmi gündelik yaşamda göremediğimiz gerçeklikleri göz önüne getiriyor.

 

Öncelikle yönetmen koltuğunda George Clooney gibi bir tecrübenin oturması filmi incelemeden ilgi çekici hale getirebiliyor. Diğer yandan sıradan savaş ve aşk filmlerinin yanı sıra yeni konular film sektöründe görmek güzel oluyor. Kişilerin gündelik hayatlarında bildikleri ancak bilmezden geldikleri arka sokaklar ne gibi yaşamlara ev sahipliği yaptığını ve bu insanların neden bu hale düştüklerini gayet başarılı bir şekilde yansıtabiliyor. Başrol olan Gardner Lodge 1980’li yılların memuru gibi bir görünüm ve davranışa sahip birisi olduğu için film Türkiye’de oldukça ilgi çekeceğe benziyor. Bu özelliklere sahip bir insanın nasıl çileden çıktığını gösteren Suburbicon türkçe dublaj izle filmi zaman içerisinde insanların nasıl bir yaşam istediklerini sorgulamalarını sağlayacak. Filmin iyi olmayan yanlarına değinmek gerekirse tüm filmin oldukça dar bir alanda gerçekleşmesi kısa metrajlı filmleri akıllara getiriyor. Daha geniş bir alana çıkmaması için bir banliyö dahilinde konu elde edildiği için geniş alanlara çıkışlar film içerisinde görülmüyor. Ancak geniş alanlarda bu türde bir film aynı etkiyi yeterince gösterebilir mi diye düşünecek olursak George Clooney gibi bir tecrübenin bunu hesap ettiği de söylenebilir.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (3)
  1. halo 22 Aralık 2017, 13:28 -

    süper film

  2. film 7 Ocak 2018, 09:04 -

    adamlar yapmış beaaaaaa

  3. dirk pitt 18 Ocak 2018, 15:31 -

    film seyredilebilir bence.

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.