Starship Troopers:Traitor of Mars izle 2017 animasyon filmleri full hd

18-11-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Starship Troopers:Traitor of Mars izle 2017 animasyon filmleri full hd
17522

2017 filmleri arasında yer alan Starship Troopers:Traitor of Mars izle filmi Amerika Birleşik Devletleri yapımı olarak sinema sahnesine taşındı. 100 dakikalık bir süresi bulunan filmin içeriğinde aksiyon ve bilim kurgu konuları yer alıyor. Animasyon film olan Starship Troopers: Traitor of Mars filminde seslendirme sanatçısı olarak;  Casper Van Dien,  DeRay Davis,  Luci Christian,  Dina Meyer  ve Justin Doran görev üstlendi filmin senaryosu Edward Neumeier tarafından yazıldı. Filmin Türkçe ismi Yıldız Gemisi Askerleri: Mars Haini olarak biliniyor. Film seyirciden tam olarak kalite oyu alırken IMDB puanı da filmin 5. 5 olarak belirlendi.

 

 

Starship Troopers:Traitor of Mars full hd tek part izle

 

 

Filmin konusu içeriğinde Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan filmlerin bazılarında sıklıkla yer alan asker, polis ve suçlu kovalamacası bulunuyor. Film içeriğinde bilim kurgu sahnelerinin de olması bir çok bilim kurgu filmi severin de dikkatini çekiyor. Amerikan filmlerinin arasında artık en çok izlenilen filmler olarak görülen animasyon filmleri ülkemizde de bir çok kişi severek izliyor. Çocukların filmleri olan çizgi filmler gibi görülse de animasyon film izleyicileri arasında bir çok yetişkin de yer alıyor. Artık normal insan çiziminin bir çok filmde kullanıldığı animasyon filmleri normal filmden hem hareket açısından hem de görüntü açısından çok da mümkün değil. Diğer bir ismi ile Yıldız Gemisi Askerleri: Mars Haini konu içeriğinde fedarasyonun askerlerinden birisi olarak görev yapan Johnny Rico Mars Gezegenine gönderilir. Bunu yapmadaki amaçları Marsta yeni bir ekip ile uydu üzerine gerekli olan çalışmaları yapmaktır. Fakat Johnny Rico Mars Gezegenine ayak basar basmaz burada mücadele etmesi gereken bir çok devasa örümcek ile karşı karşıya kalır.

 

 

Geniş bir yelpazede sunulan filmin konusu bilim kurgu seven film izleyicilerini oldukça büyüledi. Bir çok aksiyon sahnesinin de yer aldığı film hem çocuklar tarafından hem de yetişkinler tarafından büyük ilgi gördü. Film izlerken hareket ve aksiyonu sevenlerin filmi olan Yıldız Gemisi Askerleri: Mars Haini vizyon tarihinde bir çok sinema seyircisini sinemalara toplamayı başardı.Starship Troopers: Traitor of Mars filminin yapımında büyük bir emek sarfeden ve Birçok animasyon filme imzasını atmış olan Edward Neumeier dünyaca tanınan bir animasyon yapımcısı olarak karşımıza çıkıyor. Edward Neumeier’in diğer yaptığı filmler de Starship Troopers: Traitor of Mars filmi gibi hem çok izlenmiş hem de neredeyse tüm dünya tarafından tanınan filmler arasında. Edward Neumeier’in başlıca filmleri; 1987 yılında Robo Cop 1, 1990 yılında Robo Cop 2, 1993 yılında Robo Cop 3 unutulmayan filmler arasına girdi. Yıldız Gemisi Askerleri 1, Yıldız Gemisi Askerleri 2, Anaconda 2: Lanetli Orkidenin Peşinde, Starship Troopers 3: Marauder sevilerek izlenilen filmleri arasında yer alıyor.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.