Son of a Gun izle 2014 full hd 720p

09-05-2016
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Son of a Gun izle 2014 full hd 720p
378

Son of a Gun izle, Kan Kardeş, 2014 yılında afişlerine rastlamış olabileceğiniz gibi Avustralya yapımı bir cinayet filmi. Julius Avery tarafından yazılmış ve yönetilmiş. 19 yaşındaki JR (BrentonThwaites), Avustralya iyileştirme programına gönderilir. Basit bir cinayet suçundan cezalandırılmanın gerçek bedeli nedir? Hapishane ortamında, mahkumlar arasında adaletsizliğin sürdüğünü ve belirli liderliklerin ele geçirilmiş olduğunu görürüz. Brendan Lynch (EwanMcGregor), Avustralya’nın aleni düşmanı ve adı kötüye karışmış silahlı hırsızıdır.

Stratejik bir oyunu temsilen JR Lynch’ şah-mat çekiyor, bunu sergilerken, bu görünmez hamleyle görevden atılıyor. Dave’e karşı kendisini korumak isteyen hücre arkadaşı bıçağını biliyor. Dave ve çetesinin planlarıyla, Son of a Gun türkçe dublaj izle, mahkumlar arasında taciz ve şiddet içeren sahnelere tanıklığa davet ediyor. Bu adaletsiz sistemin ezikliğiyle kendine canına kasteden karakter ile, bir nevi, çeteleşme mantığı açıklanıyor. Tecavüzden sonra kimin ayakta kalacağı bilinmiyor. Hapishanenin dışında sürecek bir performans ile hapishane hayatı sürüp gidiyor. Dışarıda Lynch’in kimliğine bürünen JR ve hapisten çıkarken yanına almış olabileceği kişisel eşyalarının bu karakter çatışmasını yansıtması. Sahte pasaport, elbiseler ve silah gibi sahte olan değerleri. Tasha (Alicia Vikander) JR’ın barındığı mekana bu gibi eşyalar bırakmak üzere gelir. Yasadışı alışverişine yeni silahlar eklemelidir. Hapishaneye helikopterle giderken, pilota ilgili talimatları verir. Lynch, Sterio ve Merv bir kaçış planı içindedir. Araba da hazır ve devam ederlerken, marketten alışveriş yaparlarken bir kıza tecavüzle suçlanan Merv’in haberini radyodan alırlar. Merv yalan söylemiştir. Merv dayağı hak etmiştir. Tasha’nınJR’ın hayatını kurtarması belirli bir insani sebebe dayansa da, anlattıkları içler acısıdır.

Her şey planladıkları gibi olursa, hırsızlığı gerçekleştirecekler ve çıkışta yarışçılardan biri onları arabayla karşılayacak. JR ve Josh arasında kavga çıkar. Lynch JR’a sakinleşmesini söyler. Tasha’nın hayatını kurtarma sırası JR’a gelmiştir. Son of a Gun full izle, eriyen altınları kalıplara dökme işi: vurulan bir işçi ve olay yerine polislerin gelmesiyle uzaklaşanlarla, gerçek çalışanların yerlerinin farklı oluşu. Polis kovalama sahnesinin sonunda karısının emanetini Lynch’e teslim eden Sterlo ve kaçmayı başaran Chris.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.