Sinyalciler 2017 Yerli Film Full Sansürsüz izle – Ayha Taş Komedi Filmi

08-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Sinyalciler 2017 Yerli Film Full Sansürsüz izle – Ayha Taş Komedi Filmi
794

Ayhan Taş ve Tamer Karadağlı gibi ünlü oyuncuların başrollerinde oynadığı ve 2017 yılının en komik filmleri arasında bulunan Sinyalciler tek parça izle adlı filmin bütçesi 1.250.000 TL olarak açıklanmıştır. Yapımcılar tarafından yapılan açıklama da Sinyalciler izle filmi 1.626.782 insan tarafından sinemalar da izlenmiştir.

 

Sinyalciler 1080p full hd izle

 

Filmin konusunu kısaca ele almak gerekirse, hayatını birahane işleterek geçinen ve kendi yaptığı sahte rakılar ile daha fazla gelir elde eden Cengiz ve onun yancılığını yapan sinyalci Kadir, bir gün meyhane de oturup sohbet ederlerken çok sevdikleri ve ger geldiğinden 1000 TL den aşağı para bırakmayan Nevzat abileri meyhaneye gelir. Nevzat’ı görür görmez masalarına davet eden bu iki kafadar, adama 3 duble rakı içirdikten sonra kafası güzel olunca sohbeti koyulaştırırlar. Nevzat alkolünde etkisi ile tüm masraflar benden diyerek bu iki kafadar arkadaşı pavyona davet eder. Mekanı çalışanına bırakan Cengiz, Kadir’i de alarak Nevzat ağabeyleri ile pavyona giderler. Pavyonda rakı için Cons’lar ile muhabbet ederler iken Hayati adlı mafyanın yeğeni olan Rıza bir anda masalarının önünde kalk krizi geçirerek yere düşer. Bu durum karşısında polisler tarafından cinayeti siz işlediniz diye karakola alınan kahramanlarımız gerçek ortaya çıkınca serbest kalırlar. Fakat karakol kapısında Hayati’nin adamları bu üç arkadaşı arabalarına atarak Hayati’nin yanına götürürler. Burada Hayati tarafından kendilerine kesilen 2.000.000 TL cezayı kabullenen arkadaşlar hemen çare aramaya başlarlar. Gittikleri her kapıdaan geri çevrilen ve vezne dediği arkadaşı tarafından elindeki 15 bin lirası da dolandırılan Nevzat, ülkeye getirilen Son Akşam Yemeği adlı tabloyu sergiden çalmaya karar verir. İlk etapta arkadaşları karşı çıksa da götü kurtarmak için lazım diyerek bu işe girişirler. Ülkenin en tehlikeli mafyalarının da peşinde olduğu bu tabloyu çalmak hiç kolay olmayacaktır. Sinyalciler 720p izle adlı filmin komedi dolu sahneleri izleyenlerin gülmekten karnına ağrı girmesine sebep olacaktır.

 

Yıldız oyuncuları kadrosunda bulunduran ve mükemmel oyunculuklar ile bir çok ödüle aday gösterilen Sinyalciler full hd izle adlı filmi sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklemiş bulunmaktayız. Ayrıca bu filmin bir benzeri olan Bahtiyar Bahtıkara adlı Türk komedi filmine de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.