Sibirya 2018 Gerilim Filmi Türkçe Dublaj izle – Oyuncu Keanu Reeves

17-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Sibirya 2018 Gerilim Filmi Türkçe Dublaj izle – Oyuncu Keanu Reeves
4060

2018 yılında vizyona giren ve mafya ile başı belaya giren bir adamın aşık olduğu kadın yüzünden karmaşalar yaşadığı bir hayatı konu alan Sibirya Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 1.200.000 dolar olarak açıklanmıştır. Sibirya izle filminin sinemalar da izlenme sayısı 1.783.562’dir.

 

Sibirya 2018 tek part full izle

 

Sibirya tek parça izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Lucas Hill adında bir adam hayatını değerli madenlerden çıkardığı elmaslar başka ülkelerin ileri gelen adamlarına satarak kazanmaktadır. Bu yollar ile oldukça zengin bir adam haline gelen Lucas Hill, ortağı ile birlikte kaynağı belli olmayan fakat tüm elmaslardan daha değerli bir yapıya sahip olan taşı eline geçirir. Bu taşı Rusya’nın en büyük mafya babasına satmak için yola çıkar. Anlaştıkları fiyatlar sonrasında büyük paralar kazanacak olan bu adam ve ortağı, Rusya’ya gittikleri zaman mafya tarafından oldukça iyi ağırlanırlar. Fakat Lucas Hill’in ortağı mavi taşları mafya liderine vermek yerine sahte taşları onlara verince bir anda başları çok büyük belaya girer. Ortağı ile bir anda yolları ayrılan bu adam saklandığı bir motelde karşılaştığı kadın ile uzun uzuna sohbet eder. Kadın ile aralarında bir elektriklenme olunca delicesine aşık olan bu adam, hayatta kalmak için mafyadan kaçarken aynı zamanda kendi aklını başından alan bu Rus kadına oldukça sevdalanmıştır. Rusya’dan kızı da alarak kaçmak ve tüm her şeyden elini ayağını çekerek serveti ile güzel bir yaşam sürmek isteyen Lucas Hill, tüm hazırlıklarını yapar ve ülkeden kaçmak için harekete geçer. Fakat karşısındaki mafyanın ne kadar tehlikeli olduğunu unutan bu adam daha kafasını otelden dışarı çıkarır çıkarmaz yakayı ele verecektir. Rusya’nın en büyük mafyasının eline yeni aşk yaşamaya başladığı kız ile birlikte düşen bu adamı yine aşık olduğu kadın kurtaracaktır. Çünkü aşık olduğu kadın Rusya’da en saygı duyulan kadındır. Amary Sharapov.

 

Aşık olduğu kadının Rusya’nın en kuvvetli aşiretinin kızı olduğunu öğrenen ve hayatı bu şekilde bağışlanacak olan adamın hikayesinin ele alındığı Sibirya full hd izle adlı film sitemize tek part ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zamanda bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Deliormanlı adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.