Şeytanın Gecesi izle 2015 korku filmleri altyazılı full hd

05-06-2016
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Şeytanın Gecesi izle 2015 korku filmleri altyazılı full hd
410

Filmde hayatta kalabilme mücadelesi ele alınıyor. Olay; eski dönemlerde uzun zaman aktif olan ancak sonrasında yapılan araştırmalar neticesinde anlaşılan felaketler sonucu kapatılan ve yıllar önce terkedilmiş harabeye dönmüş, çürümüş olan akıl hastanesinde geçer. Bir kül tanesi bile kalmamış kadar berbat durumda olan bu binayı fark eden bir grup gencin orada parti yapmaya karar vermeleri ile olay başlar. Merkezden ve polislerden uzakta olan ve geç saate kadar eğlenen gençler, aldıkları alkol ve uyuşturucunun etkisiyle, sabaha karşı eğlenceyi farklı bir yola sokmak için, dünyalı olmayan bir takım varlıklar ile iletişim kurmaya karar verirler. Aralarında birkaç kişi bu durumun yanlış olduğunu, yapmamaları gerektiğini ısrarla açıklamaya çalışsa da çoğunluğun sözü geçtiği için olayı demokratik bir seçim ile karara bağlarlar. Ancak işler hiçte istedikleri gibi ilerlemez. Bildikleri yöntemler doğrultusunda başlangıcı yaparlar ve bir süre sonra cevap alırlar. Şaşkınlık ve korku içerisinde ne olduğunu anlamaya çalışan gençler gergin anlar yaşamaktadırlar. Esrarengiz bir güç, gruptaki dostlarından birinin bedenini ele geçirir. Artık iletişime geçmek istedikleri o doğaüstü güç, ete kemiğe bürünmüş ve durdurulamaz hale gelmiştir. Birbirlerine güvenemeyen gençler için ölüm tehlikesi de her geçen an artmaktadır. Yardım çağırmak isteseler de bu isteklerinin olumsuz sonuçlanacağını farkındadırlar. Geçmiş zamanlarda hastalarına yapılan kötü muamelelerle anılan ve birçoğunun lanetli diye adlandırdığı bu akıl hastanesinde kapalı kalmış ve tüm iletişim araçları kesilmiştir. Kapalı kaldıkları bu korkutucu yerde kötü bir ruhla yalnız kalan gençler, amatörce yaptıkları ruh çağırma seansında yaşadıkları bu olaya çözüm bulmak için, şeytan çıkarmaya karar verirler. Fakat yaptıkları şey çözüm olmak yerine daha da kötü bir durumla karşı karşıya kalmalarına sebep olur. Ölümcül, kızgın ve büyük bir güç ortaya çıkar. İlk başta zararsızmış gibi görünen bir parti planı, zaman ilerledikçe gençler için kanlı bir kâbusa dönüşmüştür. Ölüm korkusu had safhadadır. Çareleri tükenen, korkuyla başa çıkmaya çalışan ve hayatta kalma mücadelesi veren gençler, hastanenin içindeki gizemli durumları çözebilmek için çabalarlar. Şeytanın Gecesi 2 hd film izle ve buna benzer birçok etiketlerden bularak kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

2016 film izle etiket ve kategorilerinde hala yerini korumakta olan Şeytanın Gecesi, sürükleyici özelliği ile izleyici sayısını arttıran bir film olmuştur. Filmde ara ara korkuyu harmanlamak amacıyla, hafif komediye başvurulmuştur. Bu durum izleyiciden olumlu tepki almıştır. İzleyicilerin bir kısmı birtakım sebeplerden dolayı beğenmediğini ifade etse de tepkinin genel olarak olumlu yönde olduğunu görmekteyiz. IMDB puanı 4,6’dır. 2013 yılında ABD’de gösterime girmiş olan korku-gerilim filmi, ülkemize henüz 2015 yılında gelmiştir. 43 şehirde beyazperdede gösterime girmiş olan bu film 3 hafta boyunca seyircisine ev sahipliği yapmıştır. 3D ve 4D olmak üzere ayrı seansları olmuştur. Galası Panama’da yapılmış ve kabarık bir ünlü davetli listesinden birçoğunun gelmesi otoriterlik açısından oldukça hoş karşılanmıştır. Bir buçuk saat gibi iyi bir metraja sahip olup vizyona girdiği yılların en iyi korku-gerilim filmleri arasında gösterebileceğimiz kaliteli filmlerden birisidir. Şeytanın Gecesi filminin senaristleri; Marcus Nispel ve Kirsten Elms’nin sosyal medya hesaplarından yaptıkları açıklamalarda, filmin seri şeklinde çıkmayacağı ancak düşünülürse birbirine bağlı ek kurgunun olabileceği belirtilmiştir.

Şeytan Gecesi türkçe dublaj full izle türü itibari ile de hepinizi ürkütecek bir filmdir. Korku severlerin izlemesine değecek düzeydedir. İzledikten sonra olumlu olumsuz yorumlarınızı yapabilirsiniz. Bu filmde anlatılmak istenen her şeyi anlamak için filmi baştan sonra izleyerek konusunun ne olduğunu detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda sitemizden kesintisiz bir şekilde donmadan bu filmi izleyerek güzel zaman geçirebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (7)
 1. fundi_izmir_ 5 Haziran 2016, 21:49 -

  Şeytan çıkarma bu kadar mı korkunç olur ya bir kaç gencin başından geçen korku dolu şeytanın gecesi izle filmi bence harika çekilmiş. Çok beğendm.

 2. seyar_imam 7 Haziran 2016, 22:00 -

  Şeytanlaşasım geldi insanlar böyle filmlerden etkileniyor işte.

 3. iso 22 Haziran 2016, 04:25 -

  yani zamanım çok değerli değildi ama bu kadarda boşa harcayacağımı sanmazdım. 5/10 güzel hatunlar hatrna

 4. EmreBurcu 22 Haziran 2016, 23:42 -

  etkileyici ve korkutucu

 5. camoka9 22 Haziran 2016, 23:43 -

  Şeytanın Gecesi filmini tavsiye etmiyorum arkaaşlar, çünkü şuan donumu değiştiriyorum, altıma zıçtım çünkü :ddddd

 6. mab80905051 2 Temmuz 2016, 23:58 -

  Bu Mübarek Cuma Gününün Sabahında Nefsinden Şeytanın Vesvesesinden Sıyrılıp Namaz İçin Huzura Çıkanlara Selam Olsun.

 7. Damla okyay 20 Haziran 2017, 14:50 -

  Gene kaçmiş devon kutudan felaketler devam edıck

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.