Rampage Büyük Yıkım izle Türkçe Dublaj – Dev Goril Filmi 2018

12-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Rampage Büyük Yıkım izle Türkçe Dublaj – Dev Goril Filmi 2018
2214

Dünya sinemasının bilim kurgu filmleri arasında çığır açan ve adını altın harfler ile yazdıran Rampage Büyük Yıkım Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 19.000.000 dolar olarak yapımcıları tarafından açıklanmıştır. Rampage Büyük Yıkım izle filmi dünya sinemalarında yayınlanmış ve toplamda 125.726.735 insan tarafından biletli olarak beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Rampage Büyük Yıkım tek part izle

 

Dünya’da en çok izlenen bilim kurgu filmleri arasında olan Rampage Büyük Yıkım full hd izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, hayvanlar ile arası iyi bir hayvan doktoru olan Okoye, uzun zamandır bilim adamlarının üzerine çalıştıkları bir gorilin bakımını üstlenmektedir. Goril ile güzel bir arkadaşlık kuran bu adam, son zamanlarda goril üzerindeki değişik hareketlere anlam veremez. Oldukça gergin ve saldırgan olan bu hayvanın halleri adamın şüphelenmesine neden olur. Bir gün hayvanın yanıan geldğinde hayvanın adeta kocaman bir yaratık haline dönüştüğünü ve bilim adamlarının çalışma merkezini yerle bir ettiğini görür. Bu durum karşısında şoke uğrayan Okoye askerlerin gorili öldürmeye çalıştıklarını görünce hemen araya girer. Goril arkadaşına yaklaşarak onu seven ve sakinleşmesini sağlayan bu hayvan doktoru, durumun neyden kaynaklandığını araştırmaya başlar. Elde ettiği bulgular sonrasında deneyler yüzünden bu hale gelen goril, bilim adamlarını da şoka uğratmıştır. Okoye bu durumu atlattıktan sonra bilim adamlarının bir çok hayvan üzerinde bu deneyi yaptıklarını öğrendiğinde küresel bir felaketin çıkmak üzere olduğunu anlar. Bu durum ile hiç bir insanın baş edemeyeceği gerçeğini devlet büyüklerine anlattıktan sonra tek çare olarak, diğer hayvanlar gibi mutasyona uğramış fakat Okoye’nin sözünü hala dinleyen Rampage adındaki gorili kullanmak olur. Dünyaya saldıran ve tüm yaşam alanlarını yerle bir eden bu hayvanlara karşı Okoye ve Goril arkadaşı Rampage büyük bir özeveri ile insanlığın yok olmaması için savaşacaklardır. Tüm bunlar gerçekleşirken bilim adamları ise deneyin neden bu hale geldiğini büyük araştırmalar sonunda bulacak ve hayvanları eski haline getirecek aşıyı üreteceklerdir.

 

2018 yılının sabırsızlıkla beklenen ve çıktığı andan itibaren sinemaların tıka basa dolmasını sağlayan Rampage Büyük Yıkım tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Jurassic World 2 Yıkılmış Krallık izle filmimize de göz atabilirisiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (1)
  1. Furkan 20 Temmuz 2018, 01:39 -

    Film cidden çok başaralı olmuş izlemediyseniz şiddetle tavsiye ederim 🙂

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.