Predator Dark Ages (2015) Full HD izle

01-11-2015
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Predator Dark Ages (2015) Full HD izle
5208

Predator 2015  

Filmler insanları yaşadıkları dünyadan alarak, hikayede geçen olayların ortasına sürükler. Daha doğrusu böyle yapmalıdır. Aksi taktirde izlenen filme kaliteli bir film diyemeyiz ve günümüzde bu tür filmlere pek az rastlanır oldu. Özellikle düzenli film izleyicileri bu durumun daha iyi farkına varabiliyorlar. Uzun ve köklü bir film geçmişi olan insanlar, arşivlerinde daima en iyi filmleri saklarlar. Predator 2015 filmi arşivlere girecek ve tekrar tekrar izlenecek filmlerin arasında yer alıyor. Üstelik izleyiciyi film süresince başka bir dünyaya, yaşanılan, anlatılan filmin hikayesine taşımayı başarıyor.

 

predator-dark-ages-izle

 

 

Predator 2015 filminde oldukça usta oyuncular yer almış. Adrian Bouchet, Amed Hashimi, Sabine Crossen gibi isimler, bilim kurgu ve aksiyon türünü ele alan bu filmde rollerinin hakkını sonuna kadar vermişler. Filmde ele alanın konu ise bir o kadar ilginç ve sürükleyici. Filmin konusu uzaydan gelerek dünyayı işgal altına almak isteyen yaratıkların yok edilme öyküsü. Tabii ki onları yok etmek için görevlendirilmiş şövalyeler. Filmde ansızın kötü niyetle ortaya çıkan yaratıklar, bir anda çevreye, insanlara zarar vermeye başlıyor. Ardından ölümler ve gizemli olaylar ortaya çıkıyor. Bunu gören bir grup şövalye olayın peşine düşüyor ve olayları bir bir aydınlatarak gizemli düşmanlarını alt etmek için hazırlıklara başlıyor. Yaratıkların doğa üstü güçleri olduğu için şövalyelerin çok dikkatli olmaları gerek. Aksi taktirde ölüm onların peşini asla bırakmayacak ki zaten aralarında talihsizce feda olanlar da oluyor. Şövalyeler doğa üstü gücü olan yaratıklara karşı onların yöntemleri savaşmak zorundalar. Üstelik yaratıklar kimi zaman görünmez olabiliyor ya da hiç beklemedikleri bir yerde karşılarına çıkabiliyorlar. Ölümsüzlük derecesine yakın, çok zor yok edilen bu yaratıklar, geldikleri yerlere geri gönderilebilecekler mi?

 

 

Predator 2015, heyecanı doruklarda yaşayacağınız, yönetmenliğini James Bushe’nin üstlendiği oldukça kaliteli ve yaratıcı bir filmdir. Filmin yazarı yani senaristi ise ünlü senarist John Thomas’tır. Sahne kirliliği, replik fazlası olmayan, ses ve görsel efektleriyle sizleri ormanın derinliklerine götürerek yaratıklarla karşı karşıya getirecek olan bu filmi mutlaka hemen izlemeli, yaratıcılığınızın sınırlarını zorlamalısınız.

 

 

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (4)
 1. serdar 5 Şubat 2016, 00:03 -

  su lanet filmleri ya adam akıllı siteye koyun izleyelim yada hiç koymayın izlemeyelim amk filmi aynı yeri 3 sefer gostermeyince ilerlemiyor…….sinir küpü oldum 5 dakikada

 2. Çetin 23 Ocak 2017, 13:50 -

  İlginç bir film..

 3. Ogre 12 Mayıs 2017, 13:10 -

  Pekala , film ortadoğudaki mücadele üstüne iyi niyetli yapılmış bir film. Büyük ülkelerin savunma stratejileri savaşın görünürdeki nedeni gibi dursada buraya yaptığımız yorumlar gibi bu tanım biçimi bana anlamsız geliyor..Şu an matematiksel açıdan ABD , Rusya , Türkiye ve İran’ın etki alanı artıyor gibi gözüküyor.. Ancak dediğim gibi ben böyle düşünmüyorum.. Ortadoğudaki savaşların asıl sebebi bence daha başka… Bana kızmasınlar ama orasının önceden kimlerin olduğunun , küresel açıdan büyük mevzu çıkmasın diye gerektiğinde kimlerin fedakarlık yapacağının ve kimlerin gireceğini telaffuz etmeye gerek yok.. Saygılar , sevgiler hayırlı cumalar.. fsnymş gd..

 4. cengiz can 23 Haziran 2017, 11:35 -

  film güzel, hoşuma gitti.

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.