Partilerde Kız Tavlama Sanatı Türkçe Dublaj izle – Çapkın Gençler Filmi

12-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Partilerde Kız Tavlama Sanatı Türkçe Dublaj izle – Çapkın Gençler Filmi
1010

Her ne kadar uzaylılar yok dense de uzaylıların aramıza insan kılığında karıştığını düşünenler oldukça fazladır. Bu durumun ele alındığı Partilerde Kız Tavlama Sanatı Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 2.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Partilerde Kız Tavlama Sanatı izle adlı film sinemalar da uzaylı filmi sevenler tarafından 1.267.279 kez izlenmiştir.

 

Partilerde Kız Tavlama Sanatı izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, 1970’li yılların en meşhur insanları olan punkcuların son dönemlerden yeniden revaşta olması bir çok insanın punkcu gibi giyinip hareket etmesine neden olur. Ünlüler tarafından düzenlenecek olan punkcu partisine bir şekilde katılmak isteyen Zenn adındaki bir delikanlı, partiye kaçak girmenin yollarını aramaya başlar. Sonunda garsonluk yapacak bir arkadaşının yardımıyla partiye girecek olan bu delikanlı hemen en güzel kıyafetlerini hazırlar. En güzel punkcu kıyafetlerini giydikten sonra partiye katılan delikanlı burada Ann adında bir kızı görür. Kızı görür görmez aşık olan Zenn, kızı tavlamak için elinden geleni yapmaya karar verir. Kızla devamlı sohbet etmeye çalışan ve kızın devamlı dikkatini çekmek için uğraşan Zenn, sonunda bunu başarır ve kızla yakın ilişki kurmaya başlar. Fakat öğrendiği bir gerçek sonrasında ise hayatı alt üst olacaktır. Ann aslında bir insan değildir. Dünyaya gönderilen ve insanlar hakkında bilgi toplaması için insan kılığına girmiş bir uzaylıdır. Fakat iyi uzaylı olduklarını ve insanların ne kadar iyi bir canlılar olduğunu ırkına anlatacağını söyleyen Ann’e karşı hala içinde büyük bir aşk barındırması Zenn’i oldukça korkutmaktadır. Zenn’in kendisine olan aşkı sonrasında bu duruma kayıtsız kalamayan Ann dünya da insan olarak kalmaya ve Zenn ile evlenmeye karar verdiğinde ise Partilerde Kız Tavlama Sanatı tek parça izle adlı filmin konusu açıkça yaşanmaya başlayacaktır. Her şeyden vaz geçen ve aşklarını yaşamaya karar veren bu iki kişi için artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.

 

Uzaylıların aslında filmlerde anlatıldığı gibi kötü olmadıklarını ve onlarında insanlar gibi sevip aşık olabildiklerini anlatan Partilerde Kız Tavlama Sanatı full hd izle adlı film sitemize tek parça ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Kasabadaki Ölü 2 adlı filmimize de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.