Özgürlüğün Peşinde – The Search for Freedom (2014) Full HD izle

02-11-2015
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Özgürlüğün Peşinde – The Search for Freedom (2014) Full HD izle
202

Özgürlüğün Peşinde

Beyaz perde, daha bilindik ismiyle sinema, insanların hayatlarına bir yönden mutlaka etki etmektedir. Günlük hayatta isyan ettiğimiz ama dile getiremediğimiz şeyler, hayatta istediğimiz ama olması için çaba göstermediğimiz şeyler, geçmişte yapılan hatalar gibi aklınıza gelebilecek her konuda senaryo ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Keyifli vakit geçirmekten çok daha fazlasını sunan sinemada, bir duygunun hatta bir fikrin aşılanması mümkün oluyor. Sinema filmleri kategorisinde inceleyebileceğimiz belgeseller, bu konuda çok daha büyük görevleri üstenmektedir. 2015 Kanada yapımı bir belgesel olan Özgürlüğün Peşinde, insanların hayattan daha fazla zevk almasını öğütleyen bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Yönetmen koltuğunda Jon Long’u görebileceğimiz bu yapımda, Tony Hawk gibi profesyonel bir sporcuyu da izleme fırsatını yakalayacağız.

 

 

ozgurlugun-pesınde-izle

 

 

Zaman, belki de geri döndüremeyeceğimiz tek şey. Zamanı değerli kılmak ve tasarruflu kullanmak zorundayız. Özgürlüğün Peşinde, işte tam da bunu anlatan bir belgesel olarak vizyondaki yerini alıyor. Oyunlara, kitaplara konu olmuş efsane kaykaycı Tony Hawk’ın da anlatımlarının bulunduğu belgeselde, hem görsel bir şölen yaşama fırsatını yakalayacaksınız hem de hayata dair çok önemli ipuçları alabileceksiniz. Bir şeye gönül verdiyseniz onu yapmalısınız. Hemen şimdi yapmalısınız. Bu felsefeyi aşılayan bir belgesel olan Özgürlüğün Peşinde, önemli bir kavram olan özgürlüğü birkaç yönden ele alıyor.

 

 

Hayata dair pek çok önemli noktaya değinen bu belgesel, belki de 2015 yılının en çok konuşulan yapımlarından biri olacak. Hayatın her şeye yetişilemeyecek kadar kısa olduğunu, ayrıca istediğiniz pek çok şeyi yapmayı başaracak kadar da uzun olduğunu anlatan bir belgesel düşünün. Özgürlüğün Peşinde, işte tam olarak size bunu aktarmaya çalışıyor. Milyonlarca insanın takip ettiği Tony Hawk’ın da yer aldığı bu yapımda, sporun, heyecan veren farklı dallarının olduğunu görebileceksiniz. Hayatta başarılı olmak, istediğiniz bir şeyi yapmanızla doğrudan alakalıdır. Başarmanın en güzel yanı, bir işi severek yapmaktan geçmektedir. Severek yapmak ise, özgür seçimleriniz doğrultusunda mümkün olacaktır. Eğlenmek, görsel bir şölen yaşamak ve en önemlisi de tüm bunları yaparken hayata dair birkaç şey öğrenmek için iyi seyirler.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.