OtherLife izle 2017 full hd tek part

02-01-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
OtherLife izle 2017 full hd tek part
10134

Zamandaki sanal gerçeklikler gibi bir kavram çoğumuzun kafasını karıştırabilir. Ama bu olgular bilim kurgu filmlerinin değişmeyen söylemleri arasındadır. The Other  Life (Diğer Bir Yaşam) isimli filmde de bu kelimeleri sık sık duyacaksınız. Çünkü teknoloji üstadı kahramanımız Ken bu gerçeklikleri ortaya çıkaran bir ilaç icat etmiştir ama şimdi işin uygulanabilirliği konusunda ortağı Sam ile aynı fikirde değillerdir. The Other Life full hd izle formatı size suç ve bilim kurgunun iç içe geçtiği bir film seyrettirecek. ABD yapımı olan filmde yönetmen sandalyesinde Ben Lucas oturuyor. Filmin başrollerinde ise Kelley Eskridge ile Tommaso Fiacchino’yu görüyoruz.

 

 

otherlife tek part izle

 

İlacını önce beyin ölümü gerçekleşen kardeşi Jared üzerinde deneyen Ken babasıyla birlikte hiç olmazsa abisine ait anıları geri getirme çabasındadır, bu kaybedilen kişiler için başka bir yaşam demek olabilir. Ama hayatla, ölümle, zamanla ve hatıralarla oynamak hiçbir zaman iyi sonuçlar vermez, Jared’ın hatıraları da kolay hazmedilir şeyler değil zaten. The Other Life izlemek doğanın dengesini bozmayın demeye getiriyor.

 

 

 

Bu çeşit bilim kurgu kavramları ilginizi çekiyorsa size ayrıca The Inception filmini de öğütleyebiliriz. Türkçe’de Başlangıç adıyla gösterilen film bırakın yaşanmış ve beyinde saklanmış hatıraları, rüya katmanlarını ele alan filmdi. Bu film hala yarı şaka olarak  “İzleyenlere kafa yedirten, anlaşılması zor bilim kurgu filmleri” arasında ilk ondadır.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.