On Emir izle 1956 The Ten Commandments full hd 720p

03-12-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
On Emir izle 1956 The Ten Commandments full hd 720p
6503

Musa’nın hayatını konu alan ve pek çok farklı dini motiflerin yanı sıra tarihi gerçeklikleri de yansıtan On Emir 1956 filmi, büyük bir yapıt olmak ile beraber çok farklı eleştirilere de maruz kalanbirfilm haline gelmiştir. Kişini yorumlamasına açık bırakılan sahneleri ile dini gerçeklerin çarpıtılmadan yansıtılması ve Musa’nın doğumundan ölümüne kadar ki biyografisini konu alan bu film bir ABD baş yapıtıdır.

 

 

İsminden de anlaşılacağı üzere 1956 yılında yapımı tamamlanmış olan bu filminyönetmenliğiniCecil B. Demille üstlenmiştir. Çok farklı söylemler ile bazı gerçekliklerin yalanlansa da izleyicinin dikkatini çeken ve tarihini araştırmaya yönelten bu filmde en beğenilenler arasında diyaloglar ve gerçekçi sahnelerdir. Sizler de bu filmi daha önce seyretmediyseniz On Emir 1956 filmi Türkçe dublaj izle yazarak kolaylıkla, takılmadan ve indirme işlemine gerek kalmadan seyredebilirsiniz. Yorumlama yeteneğinizi de geliştireceğinize inandığımız bu filmi ön yargılarınızı bir tarafa bırakarak izlemeniz çok daha doğru gerçeklere adım atmanızı sağlayacaktır.

 

İzleyicisine yorumlama yeteneğinin yanı sıra tarihi kalıntılar ve söylemleme yeteneğini de aşılayan bu filmde, Musa’nın bebekken terkedilmesi, onu paçavralar içerisinde bulan ve Mısır sarayına getiren Firevun’un kız kardeşlerinden bir tanesi ile başından geçen olayları konu almaktadır. Getirildiği sarayda bir prens olarak yetişen Musa, iyi yüreği, yardım severliği ve adaletli tavırları ile herkestarafındankısa zamanda sevilir. Musa’nın gerçek kökeninin İsrail oğullarına bağlı olduğunu öğrenmesinin ardından ülkede haksızlığa ve kötü muameleye maruz kalan, haksızlığa ve şiddete maruz kalan tümkavmi korumaya kalkar. Ve bunlar yaşanırken tanrı tarafından gönderilen 10 emri ile birlikte Peygamberlik makamına layık görülür. İşte tüm hayatının şeffaf bir gözlük ile yansıtıldığı bu filmi sizler de On emir 1956 filmi hd izle sekmesinden keyifle seyredebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (1)
  1. İrfan 5 Aralık 2017, 05:25 -

    Yani bu film insanı bu olayın tarihine araştımaya teşvik ediyor bu iyi birşey yani izleyin arkadaşlar zaman kaybı değil

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.