O Matador izle 2017 full hd 720p

31-12-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
O Matador izle 2017 full hd 720p
5294

2017 yılının western çağrışımları filmleri içinde O Matador da var. Yönetmenliğini Marcelo Galveno’nun yaptığı filmde başrolleri Carlos Miola, Cesar Brasil, Daniella Galli ve Diego Morgado paylaşıyor.  O Matador 2017 full hd izle seçeneği sizi filmin geçtiği ve çekildiği Brazilya’ya götürüyor. Pernambuco kasabasında kendi halinde, insanlardan uzak kalarak yaşamayı seçen Cabeleira’ya herkes babası gibi iyi bir silahşör olması gerektiğini söylüyor. Ama Cabeleira sonuçta babasının acımasızca katledildiğini de öğreniyor.

 

o matador full hd izle

 

Bundan sonraysa intikam için yollara düşüyor. Sonuçta usta bir silahşör olmaktan çok uzaklaşmış, korkunç bir suikastçıya dönüşmüş Cabeleria görüyoruz. Üstelik ülkenin başına da epey dert oluyor. 1 saat 45 dakika boyunca hareketli ama aslında hüzünlü bir hikaye izliyoruz. O Matador Türkçe dublaj izle seçeneği de mevcut.

 

 

Western filmleri her zaman sevilen bir kategoridir. Vahşi Batı deyip geçilen topraklarda o zamanlarda yaşamanın çok zor olduğunu kolay kolay kimse düşünmez. Brezilya çöllerinde, vahşi topraklarda ayakta kalmaya çalışan Cabeleira bunun bir örneğini veriyor. Sonuçta ölüm makinesine dönüşen biri oluyor. Bu yönüyle filmin aksiyon filmini sevenlere istediğini verdiğini belirtelim. Filmi bazı kaynaklarda The Killer (Katil) adıyla da görebilirsiniz. Ayrıca oldukça iyi bir seyirci puanı var. O Matador izleyenler beğenilerini açıklamışlar. Vahşi Batı’nın yakışıklı, esprili ve iyi yürekli tiplemelerinden öte Cabeleria çok daha gerçek bir karakter.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.