Narcos 1. Sezon 7. Bölüm izle full hd 720p tek parça

23-08-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Narcos 1. Sezon 7. Bölüm izle full hd 720p tek parça
337

Pablo, kendine karşı politik bir baskı oluşması sonucunda, gizlenmek zorunda kalıyor. Gaviria’nın başarılı mücadele politikası ve halkın desteğini arkasına alması sonucunda, Pablo, mecburen göz önünden kaybolmak ve gizlenerek yaşamak zorunda kalıyor. Her ne kadar gizlense de, karşı saldırı yapmanın bir yolunu bulan Pablo Escobar, hiç beklenmedik bir noktadan düşmanlarını vuruyor.

 

narcos 1. sezon 7. bölüm türkçe dublaj izle

 

 

Durumun çaresizliğini kabullenen Murphy ve Pena, en sonunda Escobar’ı bulmak için CIA’den yardım istiyor ve bu yardım talebini kabul ettirmeyi başarıyor. Narcos 1. Sezon 7. Bölüm izle itibariyle, Pablo Escobar’ın davasında durum çok daha kritik bir hale geliyor. Escobar’ı arayan ekiplere CIA’in de destek vermesiyle, Escobar için tehlike çanları çalmaya başlıyor.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.