Mutlu Bir Yıl Dönümü 2018 Türkçe Dublaj – Sonsuz Aşk Filmi

26-06-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Mutlu Bir Yıl Dönümü 2018 Türkçe Dublaj – Sonsuz Aşk Filmi
1017

Dram ve sonsuz aşkın bir arada yaşandığı ve sinemalar da insanlar tarafından 16.368.479 insan tarafından izlenen Mutlu Bir Yıl Dönümü Türkçe dublaj izle filmi izleyiciler tarafından yoğun ilgi ile karşılaşmıştır. Mutlu Bir Yıl Dönümü izle filminin bütçesi ise 12.000.000 dolar olarak açıklanmıştır.

 

Mutlu Bir Yıl Dönümü 1080p tek part izle

 

Bu harika romantik  Mutlu Bir Yıl Dönümü tek parça izle adlı filmin sizlere kısaca konusundan bahsedecek olursak, Lily ve James hayatları boyunca birbirlerini görmemiş ve çocukluk yıllarından beri devamlı eksik yaşadıklarını hisseden iki insandır. Yaşadıkları ilişkiler de bile kendilerini yalnız hissetmiş bu iki insan hayattan beklentilerini kesme noktalarına getirmişlerdir. Bir akşam yemeğinde karşılaşan Lily ve James, o alanda uzun süre bakıştıktan sonra birbirlerine telefon numaralarını verirler. Uzun bir telefon sohbetinin ardından buluşan ve birbirlerini yakından tanıyan bu iki insan, hayatlarının aşkını bulduklarına inanmaktadırlar. Aradan geçen 5 senenin ardından Lily ve James ilişkilerini yeniden gözden geçirme kararı alırlar. Her ne kadar bu durumu yapmak istemeseler de hayatlarının monoton bir hal almaya başladığını düşünen çiftimiz, bu yeniden gözden geçirme olayının ardından istemeyerekte olsa yol ayrımına geleceklerdir. Uzun bir süre ayrı kaldıktan sonra aslında hata yaptığını anlayan iki insan birbirine dönmek isteyecek fakat ayrı kaldıkları zaman da hayatlarına aldıkları insanların engelleri ile karşılaşacaklardır. Yeniden kavuşmak ve bu kavuşmayı evlilik ile taçlandırmak isteyen bu çiftimizin yeniden kavuşması için insan üstü bir çaba sarf etmeleri gerekecektir.

 

Ellerinde olan aşkın kıymetini bilmeyerek kendilerini sıkıntıya sokan iki aşığın hayat hikayesinin anlatıldığı Mutlu Bir Yıl Dönümü full hd izle filmi sitemize 720p ve tek part olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz İlk tanıştığımız gece filmini de sitemizden hd kalite de izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.