Mezarcı 720p Full izle – 2017 Yerli Aşk Filmleri Emre Altuğ

09-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Mezarcı 720p Full izle – 2017 Yerli Aşk Filmleri Emre Altuğ
387

2017 yılında vizyona giren ve mecburne ülkesine gelen bir adamın ülkesinde atılımı sonrasında nasıl büyük paralar kazandığını konu alan Mezarcı full hd izle adlı filmin bütçesi 1.200.000 TL olarak açıklanmıştır. Mezarcı izle adlı film sinemalar da 1.672.793 insan tarafından izlenmiştir.

 

Mezarcı 720p izle

 

Mezarcı tek parça izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Ejder adında bir adam daha küçüçük yaşta ailesi tarafından amcası ile birlikte Almanya’ya gönderilmiş bir adamdır. Bura da amcasının yanında yaşayan ve ailesini 3-5 yılda bir gören Ejder, amcasının arkadaşının yanında işe başlar. Girdiği işte cenaze işleri ile uğraşan ve mezarlık yapan bu adamın yanında yıllarca çalışan Ejder, sonunda mesleği tam anlamı ile öğrenmiş olur. Adamın yanında usta olarak çalışmaya devam eden Ejder, kendisine gelen bir telefon ile adeta yıkılır. Tükiye’de köylerinde ki evlerinde yaşayan babası rahmetli olmuştur. Hemen patronundan izin alarak Türkiye’ye dönen Ejder, vatan hasretinin ne kadar ağır olduğunu gelir gelmez anlamıştır. Babasının cenaze işlerini hallettikten sonra köye yerleşmeye karar veren Ejder, Almanya’da öğrendiği cenaze işlerini buradaki zengin adamlarla paraya çevirmeye karar verir. Aile mezarlıklıar yerine, her insana ait bir zeytin ağacının altına özel türbeler halinde mezarlıklar yapmaya başlayan bu adamın şirketi zengin insanların oldukça dikkatini çeker. Ejder işleri iyi gitmeye başladığı zaman artık köyde sözü geçen ve babası gibi herkes tarafından sevilen bir insan haline gelmiştir. Hayatı doya doya yaşayan bu adam köye taşınan bir adamın ilginç hallerine dikkatlice bakmaya başlar. En sonunda bu adam ile sohbet etmeye karar verdiğinde hayatı baştan sona değişecektir. Bektaş adındaki bu adamın hayat hikayesini dinledikten sonra Ejder için artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır.

 

Hayatlarında vurdum duymaz olan insanların aslında içlerindeki korkular ile yaşadıklarını konu alan Mezarcı 720p izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zaman da buna benzer bir film daha izlemek isterseniz Sinyalciler adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.