Max 2 White House Hero izle 2017 tek part full

12-11-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Max 2 White House Hero izle 2017 tek part full
4731

Serinin devamı olarak vizyona giren Max 2 White House Hero izle filmi Beyaz Sarayda gizli servis köpekliği yapan Butch’ın hamilelik iznine ayrılmasıyla birlikte onun yerine Max’ın başkanın yanına atanması ile başlar. Bu geçici görev onun için başlarda çok zorlu olsa da zamanla altından kalkabilecektir. Başkanın oğlu olan 12 yaşındaki TJ adlı çocukla tanışır, bu çocuk babasının şöhreti nedeniyle çevresindekilere uyum sağlamakta zorlanıp sıkıntılı bir hayat sürmektedir fakat Max ile kısa sürede sıkı bir bağ kurarlar ve birlikte çok güzel zaman geçirmeye başlarlar. Beyaz saraydaki köpek zamanla herkes tarafından çok sevilecek ve tehtid oluşturan bir şeyler olacağını anladığında oradakileri korumak için elinden geleni yapacaktır. Bu sıralarda Rus Devlet Başkanı ve kızı Alexandra bir devlet ziyareti sırasında beyaz saraya gelirler. Başkanın oğlu Alexandraya eşlik etmek ister ve beraber vakit geçirmeye başlarlar. Bu sırada başları derde girer ve Max hemen onları kurtarmaya gelip elinden geleni yapmaya başlar. Film boyunca genel olarak Max ve genç çocuk büyük maceralar atlatırlar.

 

 

 

Max 2: White House Hero full hd izle

 

 

2017 yılında vizyona giren Max 2 White House Hero türkçe dublaj izle 85 dakikada izleyicileri hem güldürmekte hem de akıl almaz maceralara tanık olmasını sağlamaktadır. Başrol oyuncuları Zane Austin, Carrie Genzel, Lochlyn Munro, Andrew Kavadas, Kathryn Kirkpatrick, Bruce Blain, Francesca Capaldi, Bradley Stryker ve Curtis Lum’dan oluşan Max 2 White House Hero full hd izle hem yetenekli oyunculardan oluşan kadrosu hem de eğlenceli konusu ile izleyici toplamıştır.

 

 

Türkçe’ye Beyaz Saray Kahramanı Max 2 izle olarak çevrilen film tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de büyük ilgi toplamıştır. IMDB’den 10 üzerinden 5.2 puan almış olan bu filmin izleyici puanlaması ona kıyasla çok daha yüksektir.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.