Makas Eller izle1990 türkçe dublaj full hd

16-10-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Makas Eller izle1990 türkçe dublaj full hd
4170

Yaptığı uzun süreli çalışmalar ve araştırmalar sonucunda makas elleri meydana getirmeyi başaran mucit, bu işini tam manada bitiremeden vefat ediyor ve Edward ismini verdiği bu icadı makaslardan oluşmakta olan elleriyle bırakmak mecburiyetinde kalmıştır. Başlarda mümkün görülmeyen ama mucidin inadı ve azmi sayesinde gerçekleşen fakat ani bir ölümle ortada kalan bu fantastik icadın başına gelenleri Makas Eller full hd izle başlığı altında izleyebilirsiniz. Hayatı boyunca içine kapanık ve insanlarla iletişim anlamında çok durağan bir yaşam geçiren genç, Peg Boggs’un sahip olduğu evine götürmesiyle beraber eskiye göre çok zıt bir hayat sürmeye yani topluma karışmaya başlar. Son zamanlarda eklenme dublaj sayesinde Makas Eller Türkçe dublaj izle yazarak bu icadın hayata tutunma çabasını görebilirsiniz.

 

 

makas eller türkçe dublaj full izle

 

 

 

Artık yeni bir hayata yelken açan genç adımları bu yönde atar fakat kimi sürprizler barındıran bu buluşma, çok üzücü olaylarında habercisi olmaktadır. Hiçbir şeyin eskisi gibi olmaması adına atılan bu adımlar eskiyi aratan kötü ve acı durumlara sebep mi olacak? Bu sorunun cevabına Makas Eller izle yazarak ulaşabilir hem bir mucidin yarım kalan işinin getireceği sonuçları hem de onu elde etmek isteyenlerin alacağı riskleri görebilirsiniz.

 

 

Avrupa piyasasında orjinal dili ile Edward Scissorhands izle yazıp genel itibari ile hüzünlü ve ara hatlarda komik bir Frankenstein hikayesi olan bu filmi izleyebilirsiniz. Gerilim ve fantastik anların hüküm sürdüğü bu yapımın yönetmenliğini, asrın usta isimlerinden biri olan Tim Burton üstlenmektedir. Klasik modern çağın en değerli ve en çok okunan masalarından bir tanesi olan Makas eller, defalarca izlenebilecek kapasitede bir film olarak göze çarpıyor. Bir sonraki serinin çekimlerine başlanacağı yönünde haberlerin geldiği bu filmde sürprizlerin aralıksız devam etmesi filme gerilimin yanı sıra aksiyon sahnelerini de katıyor.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.