Maide’nin Altın Günü 2018 720p izle – Ezgi Mola Türk Komedi Filmi

14-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Maide’nin Altın Günü 2018 720p izle – Ezgi Mola Türk Komedi Filmi
3702

Son yılların en komik ailevi filmleri arasına adını altın harfler ile yazdıran ve komedi dolu sahneleri ile insanları kahkahaya boğan Maide’nin Altın Günü full hd izle adlı filmin bütçesi 1.750.000 TL olarak açıklanmıştır. Yapımcılarıın resmi kaynaklarından alınan bilgiye göre Maide’nin Altın Günü izle adlı film sinemalar da 2.672.489 insan tarafından izlenmiştir.

 

Maide’nin Altın Günü tek part full izle

 

Filmin konusunu siz değerli izleyicilerimiz için ele alacak olursak, mahallenin ileri gelen kadınlarından olan Maide, yapmış olduğu günler ile mahalle de rakipsiz bir bayandır. Son derece sevilen bu kadın bir gün aniden günleri bırakma kararı alır. Bu kararından vazgeçirmek için mahalleli büyük çabalar gösterse de kimse kadını bu kararından döndüremez. Fakat bir gün en yakın arkadaşı kendisine geldiğinde mahalle de kendisine en büyük rakip olan Nevriye Hanım’ın günlerde devamlı Maide’yi kötülediğini anlatmasından sonra oldukça sinirlenen Maide sonunda günlere yeniden katılma kararı alır. Bu karar sonrasında 1 hafta içerisinde gün verecek olan kadının evine ablasının çocuğu Ali gelmiştir. 1 ay boyunca Maide Teyze’sinde kalacak olan bu komik çocukla uğraşırken bir yandan da gün için hazırlıklarını yapan Maide, kısıtlı zaman kaldığından dolayı Ali’nin de kendisine yardım etmesini ister. Altın günü gelip çattığında ise son derece güzel yemekler yapılmış, sofralar kurulmuştur. Tüm mahallelinin doyasıya eğlendiği günün ardından Maide ve Ali hemen uyuyakalırlar. Fakat sabah Maide uyandığında altın gerdanlığının boynunda olmadığını farkeder. Evin her yerini Ali ile birlikte aramasına rağmen annesinden yadigar kalan bu gerdanlığı bulamayan Maide deliye döner. Hemen Ali ile birlikte güne katılan kadınların listesini çıkaran Maide’nin amacı kadınların evlerine gizlice girmek ve gerdanlığını çalan kadını bulmaktır. Normalde çok sakin ve sevecen olan bu kadın, başına gelen bu olaydan sonra adeta dedektif polis gibi araştırmalar yapmaya başlamıştır. Maide’nin Altın Günü tek parça izle adlı filmin komedi dolu sahneleri de tam olarak buradan sonra başlamaktadır. Evine girdiği kadınlara devamlı yakalanan Maide’nin başına gelen olaylar sizleri gülme krizlerine sokacaktır. Yanında bulunan yeğeni Ali ise büyük bir hayranlıkla teyzesini izlerken aynı zaman da ona yardımcı olmaktadır.

 

Son zamanların en komik Türk filmi olarak kayıtlara geçen ve izleyenlerin bir kez daha izlemek istediği Maide’nin Altın Günü sansürsüz izle filmi full hd ve 720p olarak sitemize eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isteyen izleyicilerimiz için Baba Mirası adlı komedi filmi de sitemize eklenmiştir. Herkese iyi seyirler diliyoruz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.