Legion 1. Sezon 3. Bölüm izle tek part full

26-09-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Legion 1. Sezon 3. Bölüm izle tek part full
3492

Diğerleri ile birlikte, David’in rüyaları üzerine araştırmalar yapan Melanie, yepyeni bulgulara ulaşır. David’in sadece gelecekle alakalı sanrılar görmekle kalmayıp, telekinezi ve teleportasyon gibi yeteneklere de sahip olduğunu farkeder. Ancak bu araştırması sırasında önüne pek çok engel çıkmaktadır.

 

 

legion 1. sezon 3. bölüm full izle

 

 

David üzerinde çalışan Division 3, Amy’i sorguya çeker. Melanie, daha fazla bilgi edinmek üzere, David’in rüyalarını keşfetmek amacıyla yeni bir yöntem üzerinde çalışır. Ancak sonuçları hiç olumlu olmayarak, sarı gözlü bir şeytanla karşılaşmasına neden olur. Legion 1. Sezon 3. Bölüm izle dünyadaki en garip insanlardan biri olan David’in zihnini izleyiciye daha da açıyor. Yeni yetenekler ve yeni tehlikelerin de olaya dahil olmasıyla, dizi çok daha heyecan verici hale geliyor.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.