Kutup Ekspresi izle 2004 türkçe dublaj animasyon filmleri full hd

21-08-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Kutup Ekspresi izle 2004 türkçe dublaj animasyon filmleri full hd
16825

Etkileyici bir aile filmi olan Kutup Ekspresi izle, 2004 yılında vizyona girmiş bir yapım. Macera dolu bir yolculuk üzerine kurulu olan senaryoyu, Chris Van Allsburg’un aynı isimli kitabından esinlenerek, Robert Zemeckis beyaz perdeye aktarmış. Kitap haliyle bile çok satan bu konu, film haline getirildiğinde çok başarılı sonuçlar elde etti. Eleştirmenler tarafından çok başarılı bulunan film, 3 kez Oscar adayı oldu. Bunun dışında 5 farklı ödül kazandı ve 23 farklı adaylığı bulunmakta. Yönetmen koltuğunda ise, senaryoyu kitaptan filme uyarlayan isim, Robert Zemeckis oturuyor. Filmin her alanında, bu usta ismin katkısını görmek ve hissetmek mümkün. Tom Hanks, Chris Coppola, Michael Jeter gibi başarılı kariyerlere sahip aktörlerin yer aldığı yapım, 2004 yılında en çok izlenen filmler arasında bulunuyor.

 

kutup ekspresi türkçe dublaj izle

 

 

Animasyon kategorisinde değerlendirilen bu filmde, doğal olarak bol miktarda görsellik mevcut. Tam da bu sebepten dolayı, Kutup Ekspresi HD izlenmesi gereken bir eser. Filmde, küçük bir çocuğun, Noel arifesinde, büyülü bir trene binerek, kuzey kutbuna yaptığı yolculuk anlatılıyor. Kuzey kutbunda Noel Baba ile buluşmak isteyen bu çocuğun başından pek çok macera geçiyor ve izleyicileri ekran başına hapsedecek çok sayıda olay birbiri ardına karşımıza çıkıyor. Bu muazzam eseri mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz. Heyecan dolu geçen film, 1 saat 40 dakika gösterim uzunluğuna sahip. Bu süreyi çok güzel şekilde dolduran yönetmen, insanların hiç sıkılmadan tüm film boyunca ilgilerini korumayı başarmış.

 

 

Bütçesinin çok yüksek olması nedeniyle beklentilere ulaşamasa da, yine de ciddi bir kazanç sağlanmış. Filmin dili İngilizce, ancak Kutup Ekspresi Türkçe dublaj izlenebiliyor. Amerikan yapımı olan bu filmde, başlangıçta üç boyut seçeneği düşünülerek, ona uygun çekimler yapılsa da, filmin iki boyutlu versiyonu tercih edilmiş.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.