Kurt Baskını izle 2015 tek part altyazılı full

12-04-2016
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Kurt Baskını izle 2015 tek part altyazılı full
3095

The Pack izle, gerilimden korkuya açılan kapı, 2015 yapımı, Avustralya doğumlu. Yönetmen NickRobertson. Sizler için oyunculara bir göz atmak istedik ve Anna LisePhilips, JackCampbell, Charles Mayer, Kieran Thomas McNamara, HamishPhilips. Senaryo EvanRandallGreen’e ait. Yapımcı D. Yancey iyi iş çıkarmış.

 

kurt-baskını-izle

kurt baskını full izle

 

Filmin özetine gelince, The Pack türkçe dublaj izle, ortamı gözlerden uzak, bir çiftlikte ailesiyle yaşayan bir çiftçi olan Adam Wilson etrafında kurmuş. Ağıldaki küçükbaş hayvanların korkunç bir şekilde öldürüldüğünün anlaşılmasıyla, kurt kapanları arasındaki bağlantı nedir? Polisin yardımları da başarısızlıkla sonuçlandığında, yardımı isteyenler zor durumdaki ailedir. Tek umuthayata atılan bir bağ ile o gecenin atlatılmasına bağlanmıştır. Artık sadece koyunlarla yetinmeyen canavar kılıklı, kana susamış saldırganlara bir dur demenin zamanı gelmiştir. Ormanın öbür yakasına komşu değil, kurban diyen canavarların varlığını daha filme gitmeden sezinlemek mümkün olmuştur. Bütün bu maddi hasara, karanlıkta yolunu ararken kaybedilen hayatlara sebep şöminenin ateşinin de temsil ettiği evlerinde uyuklayan yaşlı çift olabilir mi? Elbette hayır. Gecenin karanlığı, tehlikenin farkına varmamıza engel olamamıştır. Şiddet olayları birbirine bağlı mıdır? Olup bitenlerde doğanın rolü var mıdır? Merak uyandırırken, bizi kendimize getiren en akla yakın seçenek nedir? Kurt Baskını, filmden korkup kaçanlara göre değil desek de, olup olacağı budur. Köpeklerin soyunda bulduğumuz vahşet, yırtıcılık, gaddarlık ve felaketle birleşiyor. Bütün bu kavramlardan uzak bir karakter ile ev sakinleri, çevredeki ortama uyum sağlamakta gecikiyor ya da zorlanıyor ya da yer almıyor. Bu noktada film hepimizi belirli bir tema ile birbirimizle yüzleştirebilirse de, herkes kendini açıklıyor.

 

Kan korkutucu olmaya başladıysa, bir öğe daha eklemeden evvel, gecenin sükunetine sığınmak isteyenler oluyor. Kuvvet söz konusu olduysa, kimin gücü yardıma yeter. Ona tarlası sorulduğunda, emeğinin karşılığını alamayacağını hangi karga söyleyebilir? Gün ışığı neden gerekli? Hayat bilemediğimiz mesajlarla dolu. Bir solucanın hayatını nasıl çizemiyorsak, yaprağınkinden de o kadar aciz kalabiliriz. Koyunlar da bu filmde, bu konuya, bu nedenle örnek oluşturmakta ve zorlu mücadelenin tanımlarını hayatın ta kendisi oluşturmaktadır. The Pack full izle, doğaya planlı bir gönderme.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (3)
 1. yeliz 14 Nisan 2016, 13:52 -

  Süperdi film, gerildim gerçekten. Kurtlar çok fenaydı.

 2. dream09 23 Ağustos 2016, 15:56 -

  fena değil ama yönetmen kurtların duyma ve koku alma duyularını aldırmış bir orada kurgu hatası vardı .
  boş olanlar izleyebilir ama çok şey de beklemesinler

 3. mevlüt 10 Mart 2017, 21:03 -

  bunlar kurt değil arkadaşlar kurt köpeği

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.