Küçük Vampir izle 2017 animasyon filmleri full 720p

06-11-2017
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Küçük Vampir izle 2017 animasyon filmleri full 720p
59658

27 Ekim 2017 tarihinde vizyona girecek olan film Almanya yapımı olarak sinemaya taşınıyor. Animasyon bir film olan Küçük Vampir izle filminin yönetmenliğini Richard Claus ve Karsten Kiilerich yaptı. Senaryo da filmin yönetmenliğini de yapan Richard Claus tarafından kaleme alındı. Filmin seslendirme sanatçıları; Alice Krige,  Tim Pigott-Smith,  Miriam Margolyes,   Jim Carter ve Rasmus Hardiker olarak biliniyor. Film çocuk filmlerinde ve korku filmlerinde sık sık konu edilen vampirleri konu ediyor. Filmin içeriğindeki çizimlerin oldukça başarılı olması filmi bekleyenlerin sadece çocuklar değil yetişkinlerin de filmi bekledikleri hakkında fikir veriyor.

 

 

küçük vampir tek part izle

 

 

 

Bazen göklerde, bazen yollarda, bazen de tam zamanında filmin kısaca anlatımının aslında bu kelimelerden meydana gelmesi gerekir. Küçük bir çocuk ile aynı boylarda arkadaşlık yapan vampirin hikayesini anlatan Küçük Vampir filmi Rudolph ve ailesinin amansız bir vampir avcısının takibine takılarak onun vampir avcısı tarafından yok edilmek istemesiyle karşı karşıya kalmasını anlatmaktadır. Rudolp vampir avcısından kaçarken Tony isimli bir çocuk ile tanışır. Tony hiçbir şekilde ne vampirlerden ne mezarlardan ne de korku verici şeylerin hiç birisinden korkmayan bir çocuk olarak Rudolp ile arkadaşlık kurar. Çok iyi bir arkadaşlık kuran Tony ve Rudolp vampir avcısından Rudolp ve ailesini kurtarmak için büyük bir aksiyonun içine girerler. Fantastik bir hikayesi olan Küçük Vampir Almanya yapımı bir film. Bir çok sıra dışı hikayenin oluşturulduğu filmin hepsi bilim kurgu ve hepsi hayal ürünü olarak sinema sahnesine taşınıyor. Görüntü kalitesi oldukça iyi olan filmde kullanılan efektler hangi hareketin ne zaman geleceği hakkında seyirciye ışık tutuyor. 27 Ekim 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmi sanıyoruz ki çocuklar kadar ebeveynleri de izlemek için sabırsızlanıyor.

 

 

 

Küçük Vampir filmi ile 2017 yılında bir çok animasyon film de vizyona girdi. Çılgın Hırsız 3, Patron Bebek, Şirinler 3: Kayıp Köy, Kaptan Düşükdon, Lego Ninjago Filmi, Arabaalr 3, Emoji Filmi, Resident Evil: Vandetta, Starship Troopers: Traitor Of Mars, Lego Batman Filmi, Neşeli Dalgalar: Dalgamanya, Fındık İşi 2, My Little Pony, Bak Şu Leyleğe, Doreamon: Buz Devri Macerası, Pardington 2, Kocaayak Ve Oğlu, Ferdinand, Thomas Ve Fiends: Journey, Sahara, Barbie Video Game Hero, Fırıldak Ailesi, Vincent’ı Sevmek, Orman Çetesi, Blazing Samurai, Tangled: Her Zamankinden Önce, Doru, Maşa İle Koca Ayı Ve Happy Family animasyon filmleri vizyona girdi. Küçük Vampir filmi gibi bir çok kişi tarafından beklenen animasyon filmlerden merakla beklenenlerin bir tanesi de 21 Nisanda vizyona girdi. DVD formatında izlenilebilecek olan animasyon film 65 dakika sürüyor. Televizyonlarda bolca çizgi filmi verilen Maşa ve Koca Ayı filmi animasyon film yapımı olarak da seyircilere sunuldu.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (2)
  1. Fatih 6 Mart 2018, 13:16 -

    eh işte, idare ederrrr

  2. Fatma 12 Mart 2018, 16:05 -

    görüntü iyi film vasat

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.