Kralın Kılıcı izle 2016 animasyon filmleri full hd

31-08-2016
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Kralın Kılıcı izle 2016 animasyon filmleri full hd
1319

Kralın Kılıcı izle filmi animasyon, bilim kurgu, aksiyon, fantastik türünde 19 Ağustos 2016 çıkışlı Japonya ve Amerika ortak yapımı bir film. Eos, bir zamanlar sihirli kristallere sahip olmuş ulusların sınırlara saygı duyarak birlikte yaşadığı bir gezegen olagelmiştir. Ancak zamanla bu kristaller ortadan yokolmuş, sadece Lucis ulusu, kristalini saklamayı başarmıştır. Bu kristalin gücü sayesinde işgalcilerden kendilerini korumayı başarmışlardır. Ancak son yıllarda müthiş bir silahlı güç oluşturan ve yayılmacı politikalar güden Niflheim, diğer ülkeleri teker teker topraklarına katmış ve gözlerini Lucis’e dikmiştir. Niflheim ile şartları çok ağır bir ateşkes imzalamak zorunda kalan ve başkent Insomnia dışında tüm topraklarını kaybeden ülkenin kaderi o andan itibaren, Kingsglaive adıyla bilinen çok özel bir orduya ve bu ordunun seçkin askeri Nyx Ulric’e bağlıdır.

 

Kralın Kılıcı türkçe dublaj izle filminin oyuncu kadrosu ise adeta yıldızlar geçidi. Filmin oyuncu kadrosunda Sean Bean ,  Lena Headey ,  Aaron Paul ,  Ayumi Fujimura ,  Adrian Bouchet gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini üstlenen isim ise Takeshi Nozue. Imdb sitesi kullanıcılarının verdiği oylarla 7.6 gibi oldukça yüksk bir puan ile ödüllendirilen yapımımız akıcı senaryosu ile izlenmeye değer.

 

110 dakika süren filmimiz bu senenin en kaliteli kurgularından birini içinde barındırıyor. Bu filmi sitemizde full hd kalitesinde izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.