Korkuya Uyanış izle 2015 türkçe dublaj hd full

08-05-2016
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Korkuya Uyanış izle 2015 türkçe dublaj hd full
1983

Korkuya Uyanış izle -Awaken Uyandıkları zaman ıssız bir ada da olduklarını fark eden bir grup insan bir arada. Birbirlerini daha önce hiç görmemiş ve tanımayan insanlardan oluşan bir topluluk. Kendi organlarının tehlikede olduğundan habersiz bir topluluk. Peşlerinde bir grup organ mafyası. Ancak tüm bunların farkına varmaları çokta uzun sürmeyecek gibi. 2015 ABD yapımı olan film artık gösterimde. Yönetmenliğini Mark Atkins’in üstlendiği korku ve gerilim tadında ki film meraklılarını bekliyor. Filmin orijinal adı A Perfect Vacation. Ülkemizde ki adı ise Korkuya Uyanış Full HD izle başrollerine Edward Furlong, Daryl Hanneh, Vinnie Jones sizlerle. Eleştirmenler tarafından verilen ortalama puan sıralaması düşük olsa da izleyicilerin yorumları gayet olumlu. 89 dakika süren film boyunca akıcı, süper, heyecan verici, film için söylenen sıfatlardan sadece bir kaçı.

Filmde kahramanlarımızın yapması gereken tek bir şey var. O da tüyler ülperten sonuca ulaşmadan önce adadan kaçmayı başarmak. Vurulan insanlar, tekmeler, yumruklar,iradesiz tepkiler, kopan kollar ve bilekler, ısırılan boyunlar, silahsız yakın dövüş, kavanozda saklanan gözler….. vs. bu tarz ayrıntılardan hoşlananlar için Korkuya Uyanış Tek Part izle sizlerle. Filme tam bir komedi gözü ile bakanlar da var tabi ki. 3 metre yukarıdan yere üşüp boynunu kıranlar,üzerinden kamyon geçmesine rağmen hiç yaralanmayanlar, abartılı olduğu düşünülen sahneler arasında yer alıyor. İnsanların hayatta kalmayı düşünmekten çok show yapmaya ihtiyaçları olduğunu düşünenler bile var. Sonuç olarak organlarını çalmak isteyen bir şirketi fark ettin değil mi? Bu önerme bile ilk perde de bir ikilem sunuyor bizlere.

İzlediğimiz sözde nadir kişiler rastgele bir hapishane yerine bir adaya atılıyor. Mafya bu olası insanları kaçırmaya çalışırken sınırları zorluyor. Hayata bakış açısı temelde organları tamamen etkiler iken kendi tarafından kurban seçilmek de bambaşka bir ikilem. Bu tuhaflıklardan sadece bir kaçı. Ana kadın karakter Top Model Amerika seçmelerine katılıyor gibi görünüyor. Kızgın ya da üzgün yüzündeki hiçbir ifade tam olarak belli değil. Çok mu sert oynuyor ya da çok mu soğuk kanlı bilinmez. Oyunculuk adına yeterli inandırıcılığı yok. Diğer karakterler çok pasif görünüyor. Her ne olursa olsun ortada bir emek var. Korkuya Uyanış Türkçe Dublaj izle sizlerin beyenisini bekliyor.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (1)
  1. bahar 27 Mayıs 2016, 12:55 -

    guzel film

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.