Kod Adı Sosisli Full Hd Tek Parça izle – 2018 Komik Operasyon Filmleri

19-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Kod Adı Sosisli Full Hd Tek Parça izle – 2018 Komik Operasyon Filmleri
1065

2018 Almanya yapımı olarak karşımıza çıkan ve izleyicilerini adeta kahkahalara boğan Kod Adı Sosisli Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yapımcıların son yaptıkları açıklamaya göre ise Kod Adı Sosisli izle adlı film sinemalar da 1.367.267 kişi tarafından sinemalar da biletli olarak izlenmiştir.

 

Kod Adı Sosisli Alman filmi izle

 

Filmin konusunu ele alacak olursak, yıllarca polislik mesleğini başarılı bir şekilde yerine getirmiş ve son derece deneyimli bir polis olan Luke ile birlikte aynı teşkilatta bulunan ve daha çömez ve tecrübesiz bir polis olan Theo, aynı birimde çalışan iki polistir. Luke emeklilik hayalleri kurarken, Theo ise evlilik hayalleri kuran bir polistir. Bir gün gelen bir emir ile birlikte aktif göreve alınan bu iki polis, başkanlık sarayı olan kraliyet sarayını korumak ile görevlendirilirler. Bu görevlendirme sonrasında hemen nöbetlerine başlayan iki polis, ilk ay hiç bir sorun yaşamamanın vermiş olduğu huzur ile görevlerini yerine getirmeye devam etmektedirler. Fakat bir gün nöbetleri sırasında aşırı sağcı Naziler tarafından gerçekleştirilen saldırılar sonrasında orada şans eseri bulunan Avusturya elçisinin kızı Macha kaçırılır. Bu durum sonrasında hemen polislikten kovulan iki polis, kendilerini aklamak ve mesleklerine yeniden dönmek için kızı kendileri kurtarmaya karar verirler. İki farklı yapıya sahip olan bu iki polisin yaptıkları plan doğrultusun da kızı kurtarmak için yaptıkları macera dolu olaylar başlarının inanılmaz şekilde belaya girmesine neden olacaktır. Tam da Kod Adı Sosisli tek parça izle adlı filmin komedi dolu maceraları buradan başlayacaktır. Bu işin normal bir fidye olayı olmadığını anladıklarında ise nasıl bir işe bulaştıklarını bilemeyeceklerdir. Fakat ne olursa olsun kızı kurtarmak ve adlarını aklamak isteyen bu iki çılgın korkusuz polis, örgütü çökertene kadar savaşmaya yemin edeceklerdir.

 

Son yılların en komik aksiyon filmi olarak dünya sinemasına adını altın harfler ile yazdıran Kod Adı Sosisli full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmimizi sevenler için eklemiş olduğumuz Korkuluk izle adlı film de bu filmimize oldukça benzemektedir.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.