Kaza Adamı Türkçe Dublaj 2018 izle – Seri Katil Polis Çatışması

30-06-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Kaza Adamı Türkçe Dublaj 2018 izle – Seri Katil Polis Çatışması
1353

2018 yılında vizyona giren ve Yenilmez serisi ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Scott Adkins’in baş rolünde oynadığı Kaza Adamı Türkçe dublaj izle filminin bütçesi 11.500.000 dolar olarak açıklanmıştır. Kaza Adamı izle filmi sadece beyaz perde karşısında 18.478.322 insan tarafından izlenmiş ve bir aksiyon filmine oranla büyük bir başarı elde etmiştir.

 

Kaza Adamı 1080p bedava izle

 

Filmin konusundan sizlere bahsetmemiz gerekirse, hayatını yer altı dünyasının pis işlerini yaparak kazanan ve Accident Man olarak nam salmış olan Mike Fallon, polislere karşı olan düşmanlığı ve kendisine verilen işleri zamanında yerine getirdiğinden dolayı oldukça sevilen bir adamdır. Kendine ait gücünden dolayı sevdiklerine asla zarar gelmeyeceğini düşünen bu adam, polisler ile çatışmaya girmekten asla korkmamaktadır. Bir gün kendisine verilen işi zamanında bitiren Mike Fallon, bu işten sonra sevdiklerinin tek tek zarar görmeye başladığını anlar. Bu durum karşısında çalıştığı adamlar ile konuşan ve onları tehtid eden bu adam, sevdiklerinin zarar görmesinin devam etmesi üzerine fikir değiştirerek polisler ile iş birliği yapmaya karar verir. Sevdiklerine zarar veren yer altı çetelerine karşı polisler ile birlikte omuz omuza savaşan bu adam, çeteler bitene kadar durmamaya kararlıdır. Polislerin operasyon yapmadığı geceler de bile kendi adamları ile birlikte polis kılığında operasyonlar yapmakta ve tek tek çeteleri çökertmektedir. Bu durum karşısında zor durumda kalacak olan çeteler ise Mike Fallon’u otadan kaldırmak için harekete geçeceklerdir. Kaza Adamı full hd izle filminde paradan ve işlerden daha değerli olan akrabaların ve dostların olduğunu gören kahramanımız her şeyden vazgeçecek ve hayatına doğru yolda yön verecektir.

 

2018 yılının aksiyon filmleri arasında en çok izlenen film olan Kaza Adamı tek parça izle filmi sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Pazar Günü Gel adlı filmi sitemizde bulabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.