Kasabadaki Ölü 2 Tek Parça Full Hd izle – Doğaüstü Taş Filmleri

25-06-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Kasabadaki Ölü 2 Tek Parça Full Hd izle – Doğaüstü Taş Filmleri
1366

İlk filmi ile adeta sinema salonlarının tıklık tıklık dolmasına sebep olan Kasabadaki Ölü filminin ikinci serisi olarak karşımıza çıkan Kasabadaki Ölü 2 Türkçe dublaj izle filminin bütçesi 24.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Uyuyan ölü korucunun konu alındığı Kasabadaki Ölü 2 izle filmini sadece sinemalar da insanlar 25.267.489 kez izlemişlerdir.

 

Kasabadaki Ölü 2 720p izle

 

Filmin konusunu kısaca ele alacak olursak, bundan 9 yıl önce kasabaya kazı için geldiklerini idda eden fakat kasabada bulunan güç taşını ele geçirerek dünyadaki en güçlü insanlar olmak isteyen bir grup define avcısı, Guerro adındaki taş koruyucusunun mezardan kalkması ile engellenmiş ve hayatlarına son verilmiştir. Bu olaydan 9 yıl sonra ise kasabaya gelen bir grup insan, kendilerini kasaba halkına devlet görevlileri olarak tanıtırlar. Devletin bu kasaba da kazı yapacağını söyleyerek insanların akıllarını çelen bu grubun asıl amacı taşın saklı olduğu yere ulaşarak taşı almaktır. Son derece güçlü silahlar ile kasabaya gelen bu insanlar, karşılarına çıkacak tehtidlere karşı oldukça hazırlıklılardır. Taşı bulmak için gerekli çalışmaları yaptıktan sonra planlarını devreye sokan bu insanları Guerro çoktan beklemektedir. Karşılarında taş koruyucusu Guerro’nun yeninde taşı korumak için uyandığını gördüklerinde ise bu grup için her şey adına çok geç olacaktır. Taşı korumak için iblisler tarafından görevlendirilen bu varlık, eski zamanların kovboyu olarak bilinmektedir. Kasabadaki Ölü 2 tek parça izle filminde taşı koruyan adamın kovboy olması ve filmin bir western ortamında çekiliyor olması, western film sevenlerin oldukça ilgi duymasını sağlamıştır.

 

2017 yılının western konusuna en yakın filmi olan ve aynı zaman da son derece etkileyici bir korku filmi olarak lanse edilen Kasabadaki Ölü 2 full hd izle filmi sitemize hd kalite de eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin benzeri olan Gizemli ev filmini de sitemizden Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.