Kapalak Kızı Yerli Korku Filmi 2018 – Hademe Genç Kız Öyküsü

16-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Kapalak Kızı Yerli Korku Filmi 2018 – Hademe Genç Kız Öyküsü
1287

2018 yılında vizyona giren ve çok farklı konusu ile korku filmleri arasında öne çıkan bir Türk yapımı film olan Kapalak Kızı tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.600.000 TL bütçe harcanarak çekilmiştir. Kapalak Kızı izle filmi sinemalar da 1.974.892 kişi tarafından izlenerek büyük bir sükse yapmıştır.

 

Kapalak Kızı full hd izle

 

Filmin konusundan kısaca sizlere bahsetmemiz gerekirse, küçük yaşta babasını kaybeden ve zor bir hayat yaşayan Ayşe, lise son sınıfa giden güzel ve alımlı bir kızdır. Annesine yardımcı olabilmek için okuldan sonra çalışmaya giden bu kız, güzelliği ile tüm erkeklerin dikkatini çekmektedir. Bir gün okul çıkışında müdürün yanına giden bu kız bazı sıkıntılarını anlatmaya başlar. Bu sıra da kızı dinleyen müdür, kızın konuşmasından ve güzelliğinden etkilenince nefsine hakim olamaz ve kıza tecavüz eder. Bu tecavüzün ardından kimse ile konuşmayan Ayşe, kısa bir süre sonra da annesine bir mektup bırakarak intihar edecektir. İntihar eden kızının mektubunu okuduktan sonra her şeyin okul müdürü tarafından olduğunu anlayan anne, kızının intikamını almak için en iyi büyücü ile anlaşarakmüdüre büyü yapar. Bu büyü sonrasında kızının ruhu okula ve okul bölgesine hükmetmeye başlar. Kıza zaman içerisinde arkadaşlarına kadar gözüken Ayşe’nin ruhu, okulda karmaşa olmasına neden olacaktır. Ayşe’nin ruhunun tek amacı kendisinin ölümüne sebep olan okul müdüründen intikam almaktır. İntikam alındıktan sonra tahliye edilen okulun hikayesini duyan iki araştırmacı genç okul bölgesine giderek olabilecek paranormal olayları kayıt altına almak isterler. Fakat okul yolunda bulunan sık ağaçlı ormana girdiklerinde hayatlarının en korkunç anlarını yaşayacaklardır. Kapalak Kızı full hd izle adlı filmde 2 genç bu olayların çocuk oyuncağı olmadığını anlayacaklar ve hayatta kalmak için Allah’a sığınacaklardır. Ne yazık ki kızın gazabından kurtulmak gençler için hiç kolay olmayacaktır.

 

2018 yılında vizyona girdikten sonra eleştirmenler tarafından bile tam not alan Kapalak Kızı sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir korku filmi daha izlemek isterseniz Uzakta Kalan adlı korku filmine de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.