Kahraman Şövalye Justin Türkçe Dublaj Online izle (2013)

18-07-2015
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Kahraman Şövalye Justin Türkçe Dublaj Online izle (2013)
515

Kahraman Şövalye Justin izle, 2013 yılı İspanyol yapımı bir filmdir. Türkiye gösterimi ise 15 ağustos olarak belirlenmiş olan film seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Filmin yönetmeni ise aynı zamanda filmin senaristidir. Manuel Sicilia filmin yönetmen koltuğunda oturan ismidir. Antonio Banderas, Freddie Highmore, Saoirse Ronan, Alfred Molina, Mark Strong seslendirme sanatçıları olarak karşımıza çıkmaktadır.

kahraman sovalye izle

 

Kahraman Şövalye Justin Full HD izle Justin, çok genç ve aynı zamanda mütevazı bir gençtir. Onun tek kusuru meraklı olmasıdır. Hayatına dair tek bir hayali bulunan bu genç adam, ilerde büyük bir şövalye olmak istemektedir. Bu yönüyle ailesinde büyük bir şövalye olması da ona bu yeteneğin genlerinden geçmesini sağlamaktadır. Justin her zaman yaptığı gibi büyük annesinin ihtiyaçlarını görmek için onu ziyarete gidecektir. Gittiğinde yaşlı kadın onun şövalye olmak istediğini öğrendiğinde, artık büyükbabası hakkında ki gerçekleri öğrenmesinin zamanı geldiğini düşünmektedir. Ona büyük babası ile ilgili olan tüm gerçekleri anlatacaktır. Genç Justin büyük annesini can kulağı ile dinlemektedir. Büyük babası Sör Roland döneminin en ünlü şövalyelerinde biridir. Başarıları ülkesinin sınırlarını bile aşmaktadır. Ünlü şövalye aynı zamanda kralın da sağ koludur. Ona danışmanlık da yapmaktadır. Ancak bir zaman geldiğinde büyük babası Sör Roland bir ihanet uğrayacaktır. O dönemden bu yana ülkede hiçbir bürokrata ve hiçbir şövalyeye görev verilmemektedir. Bu nedenle büyük baba çok üzgündür. Bu üzüntü onun ölümüne neden olacaktır. bu hikayeyi duyan Justin artık daha fazla şövalye olmak isteyecektir. Artık kararını verir ve şövalye olmak için yola çıkar. Babası Reginald onun asla şövalye olmasını istememektedir. Onun kendisi gibi ünlü bir danışman olması için avukat olmasını istemektedir. Ancak babası bu isteğini oğlu üzerinde asla gerçekleştiremeyecektir. Kafasına koyduğunu yapan Justin yola çıktığında birkaç kişi ile tanışır. Bunlar yakışıklı olan sör Clorex ve çok cesur olan Talia’ dır. Justin şövalyelik eğitimi almak için gittikleri Blucher, Legantir ve Braulio gibi eski şövalyelerin yaşadığı yerde bu eğitime dair her şeyi öğreneceklerdir. Büyük babasının ününü duyan bu şövalyeler onlara seve seve bu eğitimi vereceklerini söylemiştir.

 

Kahraman Şövalye Justin Türkçe Dublaj izle, arkadaşları ile birlikte ülkesinin tehdit altında olduğunu görürler ve ülkesi için tüm eğitimini kullanmak ister. Daha önce ülkesinde şövalye iken farklı bir yere sürgün edilen Sör Heraclio intikam almak adına bu ülke üzerine ordusunu göndermiştir. Bunun üzerine krallık yıkılma tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştır. Bütün bu durumlardan ülkesini kurtaracak olan isimse Justin ve ekibidir. Onları bu görev çok zorlayacak olmasına rağmen üstesinden başarı ile geleceklerdir.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (3)
  1. Batuhan dede 12 Ağustos 2015, 12:39 -

    gayri resmi güzel bir film.

  2. Batuhan bebe 13 Ağustos 2015, 12:50 -

    süper bir karakter yaratmışlar. biraz ilk başlarda sıkabilir ama sonraları arap atı gibi açılıyor film :))

  3. Admine 9 Mayıs 2017, 23:34 -

    Siradan ama yinede iyi

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.