Kabus Gecesi 3 izle tek part full hd

31-01-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Kabus Gecesi 3 izle tek part full hd
2435

Kabus Gecesi 3

Karşımızda ünlü Jeepers Creepers serisinin üçüncüsü var. Eylül sonu itibariyle meraklılarının karşısına çıktı. Dilimize gene Kabus Gecesi 3 olarak çevrildi. Film aynı zamanda Katedral olarak geçen bir alt başlığı da taşıyor. İlk olarak 2001 yılında çekilen ve düşük bütçeli olmasına rağmen oldukça ilgi gören Kabus Gecesi korku ve aksiyon kategorisinde yer alıyor. 2003 yılında yayınlanan ikinci bölümünde olduğu gibi gene kardeşlerden Trish başrolde. Kabus Gecesi 3 full hd izle diyenler erkek kardeşini kaybeden Trish’i 20 yıl sonra bu kez oğlu adına yaratık Creeper ile savaşırken bulacaklar. Değişmez yönetmenimiz ise gene Victor Salva. Salva aynı zamanda senaryoyu da yazıyor ve bu kez Crrepers hakkında daha çok bilgi vereceğini söylüyor. Kabus Gecesi 3 2017 Türkçe dublaj izle seçeneğini de kullanabilirsiniz.

 

 

kabus gecesi 3 full izle

 

 

Filme adını veren canavar Creeper insan organlarını yiyerek yaşıyor ve yediği organı da kendi vücudunda geliştirebiliyor. İngilizce sözlüklerde de görebileceğiniz gibi jeepers creepers  aslında “vay canına” anlamına gelen bir hayret ve heyecan ünlemidirama filmdeki mahlukatımız vay canına demekten çok daha vahşi işler yapıyor.

 

 

Kabus Gecesi 3 izlemek isteyenler daha önceki filmlerde 23 yılda bir 23 gün boyunca beslendiği açıklanan tarih öncesi yaratığın sebep olduğu kanlı sahnelere hazır olsunlar. Creeper gene korkuluğa benziyor, mısır tarlalarında ve yol kenarlarında hareketsiz duruyor ve bir türlü ölmüyor.

Film Hakkında Görüşleriniz

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.