İlk Arınma Gecesi Full Hd 2018 izle – 24 Saat Suç Serbest

17-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
İlk Arınma Gecesi Full Hd 2018 izle – 24 Saat Suç Serbest
1857

2018 yılının Temmuz ayında ülkemizde vizyona giren ve ilk film serisini oldukça beğenen insanların sinemalara akın ederek izlediği İlk Arınma Gecesi tek parça izle adlı filmin yapımında 9.000.000 dolar kullanıdığı açıklanmıştır. Yapımcıların yaptığı 2. açıklamaya göre film dünya sinemasında toplam da 4.849.378 kişi tarafından izlenerek büyük bir başarıya imza atmıştır.

 

İlk Arınma Gecesi tek part full izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, ülke de artan suç oranlarından yakınan normal kesim insanlarının zor durumda olduğunu düşünen Amerika’lı yöneticiler, 30 yıl önce yapılan ve suç oranlarının %1 gibi rakamlara düşmesini sağlayan arınma gecesi adlı projeyi yeniden uygulamaya karar verirler. Bu uygulamayı Mendlow adlı bir kasaba da yapmaya karar veren hükümet, suç işlemek isteyen insanların buraya gelerek 24 saat boyunca istedikleri kadar suç işleyebileceklerini ve 24 saat içinde suça doymalarını istemektedir. Suç meraklısı insanların akın akın gittikleri bu kasaba da zamanı geldiğinde herkes merak ettiği suçları tek tek işlemeye başlarlar. Genel de adam öldürme ve tecavüz gibi suçların işlendiği bu kasabaya polisler devletten habersiz baskın yaparlar ve halka zulüm etmeye başlarlar. Fakat sayıları oldukça fazla olan insanlar polislere karşı saldırmaya geçince kasaba da sınırlı olarak kalması beklenen arınma gecesi projesi bir anda tüm ülkeye yayılır. Tüm ülkeyi bir anda etkisi altına alan bu olayı bastırmak Amerikan Hükümeti için hiç kolay olmayacaktır. Tüm ülke de bir anda suç oranlarının tavan yapması ve insanların askerleri ve polisleri de öldürmeye başlaması ile birlikte Kanada ülkesinden yardım istemek zorunda kalacak olan Amerika, hayatında hiç savaş kaybetmemiş bir ülke olarak Kanada askerleri tarafından işgal edilecektir. Ülkeyi bu duruma düşüren hükümete ise defalarca suikast girişiminde bulunulacaktır. İlk Arınma Gecesi Türkçe dublaj izle adlı filmde, halkın ayaklanmasının ne kadar güçlü bir ayaklanma olduğuna tanıklık edeceksiniz. İnsanlar hükümetinden korkmamalı, hükümetler insanlarından korkmalı teması tam anlamı ile bu filmde ele alınmıştır.

 

Son yılların en iyi ders veren filmleri arasında olan ve ülkemiz de 1 milyon insandan fazla kişinin izlediği İlk Arınma Gecesi full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filmin bir benzeri olan Bezm-i Ezel adlı korku ve suç filmi de sitemize eklenmiştir. Herkese iyi seyirler diliyoruzç

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar
Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.