Gökdelen 2018 Türkçe Dublaj izle – Skyscraper Full Hd Tek Parça

15-07-2018
Sorun Bildir

Film Bilgileri
Gökdelen 2018 Türkçe Dublaj izle – Skyscraper Full Hd Tek Parça
10078

Yapımcılığını Dwayne Johnson’un yaptığı ve aynı zaman da baş rolünde de kendisinin oynadığı bir aksiyon ve macera filmi olan Gökdelen tek parça izle adlı filmin bütçesi 16.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Gökdelen izle adlı film sinemalar da 12.638.493 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Gökdelen tek parça seyret

 

Gökdelen full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, uzun yıllar FBI için çalışan ve bir patlama sonucunda bacağının birini kaybeden Will Ford, devlet tarafından özel asker ödülü aldıktan sonra emekliye ayrılır. Emeklilik yıllarının daha yaşlı iken geleceğini düşünen bu adam çalışmadan nasıl yaşayacağını bilmemektedir. Çalışmayı çok seven Will Ford, ailesinin de fikirlerini alarak bir güvenlik şirketi kurar. Kısa zaman da bu kurmuş olduğu güvenlik şirketi Amerika’nın en iyi güvenlik şirketi haline gelir. FBI zamanlarında kaybolan insanları bulma, rehineleri kurtarma gibi operasyonlara katılan ve aynı zaman da bir çok savaşa da bizzat katılmış olan bu deneyimli adamın güvenlik şirketi konusunda başarılı olması pek te insanlar tarafından yadırganmamaktadır. Şirketinin ünü Amerika sınırlarının dışına kadar çıkan Will Ford, evine gelen Çin’li bir kaç adamdan aldığı güzel teklif sonrasında ailesi ile bir görüşme kararı alır. Adamların teklifin de dünyanın en büyük gökdeleninin güvenlik zaaflarını araştırmasını ve bu zaafları kapatmak için Çin’li güvenlikçileri eğitmesini isterler. Bunun karşılığında ise şu anda şirketinin satış değeri olan 600.000.000 dolar teklif ederler. Sadece 1 yıl eğtim verecek olan Will Ford, bunun karşılığında alacağı rakam ile büyük bir para kazanacaktır. Bu teklifi ailesi ile istişare ettikten sonra kabul eden Will Ford, ailesini de yanına alarak Çin’e gider. Bura da kendisi için tutulan eve yerleşen Will Ford ve ailesi, huzurlu bir yer de olduklarını düşünürler. Will Ford hemen çalışmalara başlar ve gerekli incelemeleri gökdelen üzerinde kontrol etmeye başlar. Kontrolleri sırasında inanılmaz derece de açıklar olduğunu gören Will Ford, tüm bildiklerini şirket güvenliklerine aktarmaya başlar. Fakat bir gün gökdelenin 101 katında çıkan yangın sonrasında bir çok insan içeri de mahsur kalmıştır. Güvenlik şirketi olaydan Will Ford adlı adamı sorumlu tutmuş ve bütün yükü bu adamın omuzlarına bırakmıştır. Gökdelen Türkçe dublaj izle adlı filmde Will Ford’un yapması gereken şey açık şekilde ortadadır. Gökdelen mahsur kalan insanları ve ailesini kurtararak kendisini aklaması gerekmektedir. Bunun için ise insan üstü bir çaba ve bildiklerini son damlasına kadar kurtarması gerekecektir.

 

Kadrosunda çok fazla ünlü oyuncuyu barındıran Gökdelen 720p izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Deliormanlı adlı Türk aksiyon filmimize de göz atabilirsiniz.

Film Hakkında Görüşleriniz

Film Hakkında Daha Önce Yapılan Yorumlar (3)
  1. ceMİTce 17 Temmuz 2018, 22:49 -

    İlginç. Güzelmiş.

  2. kerim 21 Temmuz 2018, 07:24 -

    Harika bir film. Gökdelen filmine gerçekten bayıldım.

  3. sfd 26 Temmuz 2018, 03:10 -

    film kayıp

Benzer Filmler
FilmWux.com sitesinde 2014 ve 2015 yılının en kaliteli ve en yeni filmlerini Türkçe dublaj Film izlemek isteyenler full ve 720p - 1080p kalitede hd film izleme seçenekleriyle online ve bedava izleyebilirler. En iyi vizyon filmleri, 2014 yılında sinemalarda gösterime giren vizyondaki filmler ile 2013, 2012 ve önceki senenelerde vizyona giren en iyi ve güzel, IMDB TOP 250 kategorisindeki en iyi aksiyon, korku, gerilim, komedi, macera, animasyon, bilim kurgu, fantastik, romantik ve dram türlerindeki yabancı film ve yabancı dizi izleyebilir, Sinemalar com adresinde yer alan en kaliteli filmleri Full HD Film izledim sitemizde donmadan ve kesilmeden izleyeceksiniz. Boxset - seri filmler izlemenin ayrıcalığı da FilmWux.com adresinde sizleri bekliyor. Film izlemek isteyenlerin her zaman sitemizi tercih etmesinin bir sebebi olmalı, değil mi? Sitemizde en popüler kategori ise film izle 2018 kategorisidir.Ayrıca sitedeki tüm içeriği Google rahatça görsün diye Sitemap da ekledik.